CENGİZ SEMERCİOGLU (HÜRRİYET ) İN BÜYÜK AYIBI !!

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Nisan 28th 2010, 23:30

HULK_BG yazdı:
misericordia yazdı:Vücut geliştirme sporunun yerini belirleyecek adam bu adam değildir.Adam kendi fikirlerini söylemiş. Herkes istediği gibi düşünmekte özgür. birisi de kalkıp boks sporu bence barbarlıktır diyebilir veya kung fu için öyle spor mu olur insanlar birbirlerini dövüyorlar bence insanlık dışı diyebilir. bunlar bireysel yorumlardır. kimseyi bağlamaz kanatiimce.ayrıca söylediklerinde doğruluk payı var. sentetik ilaçlar steroidler kullanılıyor bu sporda.ama bu sporun değerini azaltırmı azaltmaz mı bu tartışılır.

misericordia ah be kardeşim bu siteye yorum yapıyosun bide hala bu vücutlarda steoidler kullanılıyor sentetik filan diosunda bu sporda steroide gelene kadar gereken onca sabır gerektiren emegi,çabayı görmezden gelmişsin sanırım sende bu sporda her şeyi steroid sananlardansın o jayler ronnieler kullanıyorda acaba aramızdan kaç kişi onların o yüzkünü sabırını gösterebilir ve kullanan çogu ciddi sporcu adamların şöhret olması tamamen tasadüfe baglı olan cinsellik para her şeyden uzaklaşan bu insanlara sentetik demek çok çok ayıp yorumunun bu kısmı bana cidddi ciddi ilginç geldi

Tartışma başka yere kaysın istemiyorum . Kesinlikle steroidin emeğin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Bunları bir çok başlıkda konuştuk.Steroidlerden ibaret degildir bu spor ve hatta belki steroidler detaydır.bu sadece tartışılabilecek tek noktadır dedim.

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Nisan 28th 2010, 23:34

Bu adam demişki v.g sporu yapanlar insan değil kaba sabadır şudur budur aptaldır geri zekalıdır. şimdi çıkıp evet abi o geri zekalı benim demenin alemi var mı :) bence yok.Ayrıca şu da var diğer bir taraftan bakılırsa bu spora bakışın nasıl olduğunu gözler önüne seriyor bu yazı. bence makro ölçekde bu bakışı değiştirmeye yönelik bişiler yapılsın yapılacaksa.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 29th 2010, 09:49

bu tip adamlar reklam peşinde.reklamın iyisi kötüsü olmaz.farklı zümrelerden tepki çekecek yazılarla polemik çıkartarak popülerliklerini artırıp isimlerini duyurmaya çalışıyorlar ki ün ve şöhret kapıları açılsın tv kanallarında programlara çıkmaya ,program yapmaya veya o abuk subuk yarışmalarda jüri olarak görev yapmaya başlasınlar.oyuna gelmeyelim.gülüp geçelim.vg konusunda cahil olduğu ayan beyan ortada.vg yi bilmeyen birinin vg yi değerlendirmesi kadar saçma birşeyde olamaz.kalkıpta burda buna vg yi anlatacakta değiliz.en iyisi ona insansı vucuduyla (cılız,yağlı,bira göbekli,güçsüz,deforme ,sarkık memeli,vs vs. değişik şekilller düşünülebilir-vucut yapısı nasıldır bilmiyorum ama vg yapmayan birinin nasıl olacağıda bellidir-) hayatta mutluluklar dilemek.tabi böyle bir vucutla insan ne kadar mutlu olur o da tartışılır.

köylümahzun
VIP
VIP

Mesajgönderen köylümahzun » Nisan 29th 2010, 19:39

Tirbiyasız, ..

...

thymus
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen thymus » Nisan 29th 2010, 19:56

eziklik,kıskançlık.ben eminimki bu adam, vucut geliştirmeyi ve neyin ne olduğunu iyi biliyo.yoksa steroitten ve ya şunun bunun vucudundan bahsederek ,kıyaslama yapmazdı.ama neden böyle yazıyo çünkü oda böyle güzel bi vucudu olsun istiyo ,kimbilir belkide bi aralar uğraşmıştır.ve ne kadar özveri isteyen ,bi iş olduğunu anlayınca pes etmiştir. bu işi yapan ve onun hayallerin deki vucudu yapan insanlara, bu şekilde çamur atarak ezikliğini, zayıflığını, ,kendince maskelemeye çalışıyodur.sonra kim ki bu adam onun dediklerini önemseyeceğim .sıradan zavallı bi kişilik işte takmaya, değer vermeye değmez.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 29th 2010, 20:46

Bu yaziyi yazan sahis ve calistigi kuruma vucut gelistirme fitness ve bilek guresi federasyonu baskanin dan bir tepki yazisi veya bir girisim hala ne federasyonun sitesinde gordum nede baska bir girisimden haberim oldu?????

Sanirim vucut gelistirme nin su anki bir numarali ismi ahmet hadimoglu cevap vermek icin ya saglam bir hazirlik yapiyor ki temennim budur ve yada gormemezliktenmi geliyor acaba bu konuyu???? merakla takip etmekteyim.....

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Nisan 29th 2010, 21:36

Eminim görmemezlikten geliyordur...

Moonwalker_arc
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Moonwalker_arc » Nisan 30th 2010, 02:32

Bence görmemezlikten gelmeyi bırak görmemiştir :D

Kullanıcı avatarı
BCanKARA
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen BCanKARA » Nisan 30th 2010, 06:40

Moonwalker_arc yazdı:Bence görmemezlikten gelmeyi bırak görmemiştir :D

Bencede :)

zubeyir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen zubeyir » Mayıs 1st 2010, 07:12

Bu sporla ilgili ne biliyorsa sadece işkembeden...

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir