Hamdullah Aykutlu Podyumlara Dönüyor !!!

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Hamdullah Aykutlu Podyumlara Dönüyor !!!

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 18th 2009, 16:22

Hamdullah Aykutlu Podyumlara Dönüyor.Bu sevindirici haber ile Türk Vücut Geliştirme tarihinde efsaneleşmiş Hamdullah Aykutluyu tekrar Türkiye adına podyumlar yarışırken seyredicez.

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve bilek güreşi federasyonu başkanı Ahmet Hadimoğlu nun uzun ön çalışmaları sonucunda tekrar hamdullah aykutlunun IFBB Türkiye federasyonu çatısı altında uluslar arası yarışmalara girmesi kabul edilmiştir.

Bu olumlu gelişmenin mimarı başkanımız Ahmet Hadimoğlu as başkanımız Tezel Türkmen ve tüm emeği geçenleri kutluyoruz.

Haberin detayı :

FEDERASYON BAŞKANIMIZIN 01 – 06 KASIM 2009 TARİHLERİ ARASINDA IFBB BAŞKANI SAYIN PROF. RAFAEL SANTONJA İLE KATAR'DA YAPMIŞ OLDUĞU GÖRÜŞME SONUCUNDA SAYIN SANTONYA’NIN YAPTIĞI AÇIKLAMA AŞAĞIDADIR:
“HAMDULLAH AYKUTLUĞ’A İLİŞKİN OLARAK, BU SPORCUNUN TEKRAR TÜRK FEDERASYONU DİSİPLİNİ ALTINDA AMATÖR SEVİYEDE YARIŞMALARA KATILMASININ KABUL EDİLDİĞİNİ SİZLERE BİLDİRMEK İSTİYORUM….

EN DERİN SAYGILARIMLA”

RAFAEL SANTONJA
IFBB BAŞKANI
En son Vucutor3 tarafından Ağustos 7th 2010, 12:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Kasım 18th 2009, 16:27

çok sevindirici bir haber Hamdullah Aykutlu abimizi özlemiştik yakışır..teşekkürler Edip Bey..

skilful
Üye
Üye

Mesajgönderen skilful » Kasım 18th 2009, 17:18

vaay efsane geri döndü:)

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Kasım 18th 2009, 17:31

çok güzel bir haber. peki durum nedir tam olarak ifbb proy almış bir sporcu daha sonra zamanla o ünvanı kaybediyor mu? neden amatör seviye yarışmalardan bahsedilmiş

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Kasım 18th 2009, 17:57

Hamdullah Aykutlu nun ismini çok ünlü yabancı bir vücut geliştirme forumunda görmüştüm.''The most shreded body builder ever'' isimli bir ankette birinci sıradaydı :) gelmiş geçmiş en parçalı vücuda sahip v.g ci manasında.

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Kasım 18th 2009, 18:06

Türkiye secmelerine katilacakmi acaba? yoksa secmelere girmeden direk milli takima alinip uluslararasi yarismalarami girecek? zaten bu konu yüzünden Hamdullah la Türkiye vg federasyonu arasinda sorun yasanmisti....

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Kasım 18th 2009, 18:06

Türkiye secmelerine katilacakmi acaba? yoksa secmelere girmeden direk milli takima alinip uluslararasi yarismalarami girecek? zaten bu konu yüzünden Hamdullah la Türkiye vg federasyonu arasinda sorun yasanmisti....

Bruce Wayne
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen Bruce Wayne » Kasım 18th 2009, 22:19

Ahmet Enünlü ile beraber benim efsanelerim arasında yer alır,Murat Kumsuz,Ersin Kuruel,Serdar Aktolgada diğer efsanelerimdir. Umarım kafası rahatken yarışır,tek isteğim kafası rahatken yarışması,zaten elde edeceği başarıları elde etmiştir. Bu arada yaşı tam olarak kaçtı?

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Kasım 18th 2009, 22:21

yaşı 43 civarı sanırım bende bu yaşta neler yapabilir merak ediyorum

skilful
Üye
Üye

Mesajgönderen skilful » Kasım 19th 2009, 00:18

ahmet canaydin yazdı:yaşı 43 civarı sanırım bende bu yaşta neler yapabilir merak ediyorum
bu yaşta böyle bir karar aldıysa kendıne güvenıyordur vücudunu dinlemiştir ve karar vermiştir hala birşeyler yapabılırım diye.geçte olsa iyi bir dönüş olur inş.ama yapabılıceği şeyler kısıtlı tabı yaşa göre.

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir