Edip Tocsoy Sorularinizi Yanitliyor.....

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Mayıs 4th 2011, 08:28

benim sabah kahvaltım buna benzer

Kullanıcı avatarı
themaninblack
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen themaninblack » Mayıs 4th 2011, 12:00

Ben ayni olayi sabah kahvaltisinda da sut ile yapiyorum. Hatta elimde mevcut ise findik, ceviz ilave ediyorum.
Yalniz idman sonrasi kaslari daha hizli ulasmasi icin su koyuyorum sut yerine. Muz ve yulaf eklemedeki amacim karbo acisindan da zengin bi ogun elde etmek. Acaba ilave ettigim malzemeler pro'nun kaslara ulasimini etkiler mi?

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Mayıs 4th 2011, 12:42

Terleyememe sorunum var.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Mayıs 5th 2011, 16:02

themaninblack yazdı:Ben ayni olayi sabah kahvaltisinda da sut ile yapiyorum. Hatta elimde mevcut ise findik, ceviz ilave ediyorum.
Yalniz idman sonrasi kaslari daha hizli ulasmasi icin su koyuyorum sut yerine. Muz ve yulaf eklemedeki amacim karbo acisindan da zengin bi ogun elde etmek. Acaba ilave ettigim malzemeler pro'nun kaslara ulasimini etkiler mi?

doğru mantık ama çok da etkilemez

baycansavci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen baycansavci » Mayıs 7th 2011, 01:46

hocam merhaba, siteye yeni üye oldum bazı konularda pek bilgim yok yardımcı olursanız cok sevırıım, 5 aydır bu sporu yapıyorum kısmet olursa gıttıgı yere kadar da yapmak ıstıyorum. weider power whey protein tozu ve super pump250 kullanıyorum, kas kütlesi kazanabilmem için olumlu sonuç alabileceğim ürünler hakkın da bilgi vermenizi rica ediyorum, bu arada ben sanırım bıraz abartım 1kg sütün içine 3 tane bıldırcın yumutası 2 yemek kasığı protein tozu bazende muz karıstırıp yarısını antrenmandan önce yarısınıda sonra içiyorum 83,5 kiloyum. super pump ilk zamanlar patlama etkisi yaptı bende inanılmazdı ama 1 hafta sonra sanırım bünyem alıstı eskisi gibi enerji hissetmiyorum ama güç verdiği kesin. Bana KGT-AOL-BCAA üçlemesini kullammamı önerdiler, ürünler hakkında bilgi sahibi olmadığım için size danışmayı mantıklı buldum, teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
Kasmania
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Kasmania » Mayıs 7th 2011, 04:05

Arkadaslar bi sorum olucak , beni 3,4 hafta görmeyen cogu kisi baya gelismis vucudun diyorlar ben aynaya bakinca okadar göremiyorum gelismeyi, acaba moral olsun diyemi söylüyorlar yoksa benmi gelismeyi fark edemiyorum ?

Kullanıcı avatarı
Wrath19
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Wrath19 » Mayıs 7th 2011, 06:53

BBBeast yazdı:Yanıtlanmaması çok doğal. Soru sormadan önce düşünmesini bilmeyene müstehak.

Akıl var mantık var.
1-Koca makale niteliğinde, yaptıklarınızı ettiklerinizi yazmışsınız. Bu işler tek cevapla halledilebilecek olsa, ne özel antrenörlük olurdu, neden diyetisyenler olurdu. Edip Toçsoy bunları hakkıyla cevaplayacak olsa, günlerini ayırıp, işi gücü bırakıp sizinle ilgilenmesi gerekir.
2-O kadar basit sorular varki. Edip Toçsoy'a bu denli basit soruları sormak. Hafif nezlesi olan hastanın, dünyanın en uzman beyin cerrahına muayene olma talebinde bulunmasına benziyor.

Sözüm herkese değil. Aklı başında sorularda var. Bu mesajımdan sonra soru soracak olanlar, biraz düşünsün, yetmiyorsa biraz daha düşünsün.

Forumda cevabı olan şeyleri yine sormuşlar :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Mayıs 7th 2011, 07:55

Kasmania yazdı:Arkadaslar bi sorum olucak , beni 3,4 hafta görmeyen cogu kisi baya gelismis vucudun diyorlar ben aynaya bakinca okadar göremiyorum gelismeyi, acaba moral olsun diyemi söylüyorlar yoksa benmi gelismeyi fark edemiyorum ?

gözle farketmek zor ölçmek kanıt olur

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Mayıs 7th 2011, 07:57

baycansavci yazdı:hocam merhaba, siteye yeni üye oldum bazı konularda pek bilgim yok yardımcı olursanız cok sevırıım, 5 aydır bu sporu yapıyorum kısmet olursa gıttıgı yere kadar da yapmak ıstıyorum. weider power whey protein tozu ve super pump250 kullanıyorum, kas kütlesi kazanabilmem için olumlu sonuç alabileceğim ürünler hakkın da bilgi vermenizi rica ediyorum, bu arada ben sanırım bıraz abartım 1kg sütün içine 3 tane bıldırcın yumutası 2 yemek kasığı protein tozu bazende muz karıstırıp yarısını antrenmandan önce yarısınıda sonra içiyorum 83,5 kiloyum. super pump ilk zamanlar patlama etkisi yaptı bende inanılmazdı ama 1 hafta sonra sanırım bünyem alıstı eskisi gibi enerji hissetmiyorum ama güç verdiği kesin. Bana KGT-AOL-BCAA üçlemesini kullammamı önerdiler, ürünler hakkında bilgi sahibi olmadığım için size danışmayı mantıklı buldum, teşekkür ederim.

whey creatin yeter bu seviyede

Kullanıcı avatarı
Mert Güner
VIP
VIP

Mesajgönderen Mert Güner » Mayıs 7th 2011, 10:30

Creatine & Ribose karışımı çok daha etkilidir

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir