Weider isolated whey protein yardım

Moderatör: murat tahan

gargar123
Yeni Üye
Yeni Üye

Weider isolated whey protein yardım

Mesajgönderen gargar123 » Nisan 1st 2013, 22:35

Yaklasik 4 aydir body building yapiyorum yasim 16 boyum 1.74 kilom 73
Weider isolated whey protein bana yararmi ? Fazladan gereksiz kilo aldirirmi ?

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Nisan 2nd 2013, 10:32

bu yaşta kullanmana gerek yok daha...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 2nd 2013, 18:12

TRUST yazdı:bu yaşta kullanmana gerek yok daha...

trust :) neyse

protein insanlarin butun yasami boyunca kullandigi ana temel besin degerlerinden biridir ben oglumada kizimada bebeklerken daha bir yaslarina gelmemisken cocuk mamalariyla buyuttuk onlarda protein ve karbonhidrat icerikli tozlardi ayni supplementlar gibi bebeklerin bile kullandigi bu tarz urunleri neden 16 yasinda birisi kullanamasin ben bir turlu cozemiyorum trust su bu yasta gerek yok kelamini biraz daha genisletip bize nedenini bir anlatirmisin .

Gelelim baslik sahibinin sorusuna isolated whey protein cok zengin bir protein turevidir tabiki cok faydasi olur sana, kilo aldirmaz cunku supplementlarda whey protein tozlarinda karbonhidrat nerdeyse sifirdir.Bilakis whey protein tozlari SIKI diyetler uygulanirkende kullanilir kalori ve karbonhidrat degerleri yok denilecek kadar az oldugu icin.

weider cok pahali bir urundur ayni urun cesidini cok daha ucuza bir cok iyi markada bulabilirsin.

gargar123
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen gargar123 » Nisan 3rd 2013, 18:52

Cok tessekkur ederim en buyuk korkum gereksiz kilo yapmasiydi sorumu cevapladiginiz icin tesekkurler .... Ancak bir sorum daha var sizce kreatin kullanimi yasima uygunmudur bana hormonal dengesizlikler yapabilecegi falan soylendi

“Weider” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir