WEIDER Whey Aminos (300 tablet)

Moderatör: murat tahan

inago
Yeni Üye
Yeni Üye

WEIDER Whey Aminos (300 tablet)

Mesajgönderen inago » Ocak 4th 2011, 22:59

merhaba yaklaşık 4 aydır spor yapıyordum sınavlar falan filan derken 1.5 aydan beri sporla uğraşamadım hacimde baya bir kayıp oldu daha önceden mega mass 2000 kullanmıştım şehir dışında öğrenci olmam yüzünden çok fazla verim alamadım hiç almadımda desem yalan olur şimdi WEIDER Whey Aminos 300 tablet sparişi verdim içeriğinde protein değeri yüksek gibi geldi diğerlerine göre yeni başlayanlar için uygun mu merak ediyordum birde < 80 kg: 6 tablet gibi bir ifade var bu spor öncesi ve sonrası toplamda 6 mı demek yoksa önce 6 sonra 6 toplam 12 mi almak gerekiyor şimdiden teşekkür ederim.

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Ocak 5th 2011, 00:33

3 spor öncesi 45 dk önce yani 3 antrenman hemen sonrası 3 yatmadan önce kullan. Çalışmadığın günler 3 tablet at yatmadan önce kolay gelsin. Bi dahada supplement alma zaten öğrencisin al tavuğu yap mangalı ızgara tava haşlama mis gibi ye hem karnın doysun hemde daha fazla verim al. Emin ol aldığın supplementin parasıyla 20 kg tavuk alırdın buda sana daha çok şey kazandırırdı.

inago
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen inago » Ocak 5th 2011, 01:00

teşekkür ederim öğrenciyken yemekle uğraşmak zor oluyor

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Ocak 5th 2011, 01:25

Bizde öğrencilik yaptık Sabah 9 akşam 5 dersler. Bi gün öncesinden haşlarsın tavuğunu antrenman öncesi sonrası açar yersin bu kadar basit. Weider ın içindeki protein değeride yüksek falan değil. Neyse kafana göre takıl vücut geliştirmede verim almanın tek yolunuda supplement kullanmaktan geçtiğini zannet.

inago
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen inago » Ocak 5th 2011, 14:34

carismatic yazdı:Bizde öğrencilik yaptık Sabah 9 akşam 5 dersler. Bi gün öncesinden haşlarsın tavuğunu antrenman öncesi sonrası açar yersin bu kadar basit. Weider ın içindeki protein değeride yüksek falan değil. Neyse kafana göre takıl vücut geliştirmede verim almanın tek yolunuda supplement kullanmaktan geçtiğini zannet.

kardeşim ben sana tek yolun supplement ten geçtiği şeklinde bir ifade kullanmadım sadece takviye amaçlı aldığımı belirttim ilk mesajında cevap vermiştin teşekkür ederim .

“Weider” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir