UNIVERSAL Gain Fast 4.5 kg Çikolata Kullanımı Hk.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Atrocious
Üye
Üye

UNIVERSAL Gain Fast 4.5 kg Çikolata Kullanımı Hk.

Mesajgönderen Atrocious » Kasım 15th 2012, 00:05

Herkese Merhabalar.
Öncelikle hakkımda birkaç bilgi vereyim. boy 1.70 kilo 62 yağ oranı %7 yaş 29. Yaklaşık 8 aydır (1 ay ramazan arası) düzenli olarak sporumu ve diyetimi yapıyorum. Fakat aşırı zayıfladım 57 kiloyu gördüm. Diyeti kestim bu kilodan sonra ve 62 de sabitlendim. Fakat bir sorunum var irileşemiyorum. Vücut yapım ecto. Saolsun bilgilerini paylaşan arkadaşlarımın makalelerini ve yorumlarını okuyarak gainer kullanmaya karar verdim ve bugün UNIVERSAL Gain Fast 4.5 kg Çikolata marka gainer aldım. Besin değerine bakınca şaşırdım çünkü kutu üzerinde yazan günlük miktarı alırsam hergün 3.000 kalori civarı alıcam. Bu bana çok fazlaymış gibi geldi. Şimdi şunu öğrenmek istiyorum bu dozlarda gerçekten kullanmalı mıyım yoksa ürün satıcılarının hızlı tüketim için bir oyunu mu bu? Bana sabah öğle ve akşam 2'şer ölçek almam söyleniyor. Ben ise sadece antremanlardan sonrası için düşünüyordum. Bilgisi, tecrübesi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok memnun kalırım.

Resim

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Kasım 15th 2012, 00:52

beslenmene ek olarak alacağın için hesaplayıp ona göre alabilirsin. ama ektolar için 3000 kalori çok yüksek bir miktar değil.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Kasım 15th 2012, 14:37

1 ölçekle başlarsın kademeli olarak arttırısın....

“Universal Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir