Optimum 2222

Moderatör: murat tahan

turkbodyman
Üye
Üye

Mesajgönderen turkbodyman » Eylül 6th 2006, 15:00

beco haplar küçük dedi benimkiler büyük haplar kafam karıştı. o yüzden kafam karıştı.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 6th 2006, 15:10

içeriği önemli zaten farklı bir üründür yada beco ya küçük geliyordur

ilkerates
Üye
Üye

Mesajgönderen ilkerates » Eylül 6th 2006, 18:55

cuneyt hocam acaba ben bu dediklerinin hepsini kullandım hemde bi arada artı creaitnde aldım ya acaba benmi yanlıs kullandım cunku allah kısmet ederse ramazandan sonra tekrar ve daha yuklu sekılde alacagım ac karnına veya tok dıye zaman belırterek ayrıntılı bu urunlerı nasıl kullanırız acaba hepsını bırden yani kullandım yalnız o bekledıgım gelısme olmadı lütfen hocam

BECO
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen BECO » Eylül 6th 2006, 21:33

walla abi bende anlamadım baktım şimdi iki tüp var
1) süperior amino 2222----senin aldığın
2)süperior amino 2222 SOFGELS--benim aldığım ikiside aynı ama birisi ufak birisi büyük tip

turkbodyman
Üye
Üye

Mesajgönderen turkbodyman » Eylül 7th 2006, 08:54

abi yapmayın ya çıldıracağım yoksa bana sahtesinimi sattılar.benim haplar hardline amino 2000 nin haplarından biraz daha büyük.Biraz sarımsı renkte haplar sert değil ağızda rahat dağılıyor.Şimdi 2 tane farklı optimum 2222 mi var bundanmı bahsediyorsun.benim hapların uzunluğu 2cm kalınlığıda 1cm.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 7th 2006, 08:58

turkbodyman yazdı:abi yapmayın ya çıldıracağım yoksa bana sahtesinimi sattılar.benim haplar hardline amino 2000 nin haplarından biraz daha büyük.Biraz sarımsı renkte haplar sert değil ağızda rahat dağılıyor.Şimdi 2 tane farklı optimum 2222 mi var bundanmı bahsediyorsun.benim hapların uzunluğu 2cm kalınlığıda 1cm.

optimum 2222 farklı marka ve ürün senin ki çok farklı bir ürün sen herşeyi birbirine karıştırıyorsun her 2000 mg lik amino acıd tableti her firmada aynı boy olacak diye birşey yok kaldı ki hard lıne kullanıyorum diyorsan baştan kaybettin

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 7th 2006, 09:08

ilkerates yazdı:cuneyt hocam acaba ben bu dediklerinin hepsini kullandım hemde bi arada artı creaitnde aldım ya acaba benmi yanlıs kullandım cunku allah kısmet ederse ramazandan sonra tekrar ve daha yuklu sekılde alacagım ac karnına veya tok dıye zaman belırterek ayrıntılı bu urunlerı nasıl kullanırız acaba hepsını bırden yani kullandım yalnız o bekledıgım gelısme olmadı lütfen hocam

öncelikle suplementler ek besinlerdir günlük besinlerin eksiklerini tamamlaman için kullanman gerek en önemlisi bu tek başına suplementlede olmaz fazla yararını görmedim diyorsun bunun nedenleri sürekli kullanmaya çalış belki kısa vadeli kullandığın için faydasını görmemişindir yada normal beslenmen yetersiz olabilir yada vücut yapın zor gelişen bir yapı olabilir ki eğer böyle ise hiç yılmadan çalışmalısın gün gelir kırılma noktasına varırsın yada kullandığın suplementler sana göre yetersiz gelmişdir

ne zamanları kullanmam gerek diye soruyorsun ben kendim nasıl kullanıyorum onu söylim
genelde antreman öncesi ve sonrasına yayarım amino acid kompleks antreman öncesi ve sonrası l-glutamine antreman sonrası bcaa antreman öncesi ve sonrası l-carnitine antreman öncesi kullanıyorum antreman öncesi derken 20-30 dakika önce sonrası derken hemen sonra eğer protein tozu kullanıyorsan benim yaptığım sabah ve öğlen arası bir de akşam almanı tavsiye ederim
ama önemli olan ne kullandığını iyi bilmek

turkbodyman
Üye
Üye

Mesajgönderen turkbodyman » Eylül 7th 2006, 09:12

cüneyt ben hardline kullanmıyorum.hardline 2000 haplarını gördüm ordan biliyorum.ben geçen optimum 2222 aldım 325 tablet. optimum kullanan varsa bana cevap yazsın.benim haplarla aynımı yoksa farklımı.

turkbodyman
Üye
Üye

Mesajgönderen turkbodyman » Eylül 7th 2006, 09:51

şurda bir yardım istiyorum.Bir Allahın kulu yardımcı olmuyor.Forumda sabah bakıyorum kimse yok akşam bakıyorum kimse yok.Ben böyle bir esnada yardıma ihtiyacım varken kimse bir el uzatmadıktan sonra bu forumda olmamın anlamı nedir.Ben buraya kendi kendimle konuşmaya mı geldim.Geçenlerde cüneyt dediki sen bir soru sor bir çok kişiden yanıt alacaksın dedi.Hani nerde abi bu kişiler.Diyorum ki belki bana sahte optimum sattılar diyorum.hiç kimseden ses seda yok.Şimdi hemen cevap yazar yöneticiler burada hiç kimse yokturki cevap alamasın.Veya beni suçlarlar.Buna eminim.Şu optimum hapları nasıl Allahını seven çıksın biraz yardımcı olsun kardeşim.Moralim sıfır oldu.Sabah umutla bilgisayarımı açıyorum belki birisi yardımcı olur bir cavap yazar diye bir bakıyorum kimseden ses seda yok.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Eylül 7th 2006, 11:26

optımum kullanan varsa yardımcı olsun arkadaşlar.optimum sahtesi mi varmış.nerden anladın.1 kutu ile hangi etkisni test ettin.ben optimum kullanmadım.hardline da.

“Optimum Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir