Optimum 2222

Moderatör: murat tahan

turkbodyman
Üye
Üye

Mesajgönderen turkbodyman » Eylül 7th 2006, 11:45

BECO haplar küçük diyor benim haplar büyük aynı ürünün hapları neden farklı olsun.Optimum 2222 ise ikisinin de hapları aynı olması gerek.BECO nun hapları küçük.Ya benimkisi yada onunkisi sahte artık.BECO fot mak varsa şu senin hapların fotosunu bir koyda karşılaştırayım.

turkbodyman
Üye
Üye

Mesajgönderen turkbodyman » Eylül 7th 2006, 13:43

peki bu sorunuma çare bulabileceğim başka bir forum veya site bilen varmı?

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Eylül 7th 2006, 14:01

Şimdi abicim haların boyutunun buyuk veya kucuk olması o suplementın sahte oldugu anlamına gelmez..ıcındekı degerlerı bak,son kullanma tarıhıne bak eger bunlarda sorun yoqsa o urun sahte olamaz korkma...

turkbodyman
Üye
Üye

Mesajgönderen turkbodyman » Eylül 7th 2006, 14:09

çağlar cesur ya abi bu kadar olmaz ya.İçindeki değerlere bak diyorsun.İçindeki değerlere etiketindenmi bakacağım.Adam oraya bir etiket yapıştıramıyormu.Laborantda değilimki diğer şekilde içindeki değerlere baksam.Etiketi yapmakda ne varki.Bu koskoca yüzlerce kişinin olduğu forumda bir tek ben mi varım optimumu kullanan.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Eylül 7th 2006, 14:12

arkadaşlar ben tam anlamadım .sorun amino asitin küçük olmasımı.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Eylül 7th 2006, 14:13

optimum un web sitesi yokmu.orada göstermiyormudur acaba.

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Eylül 7th 2006, 14:17

arkadaşlar ben tam anlamadım .sorun amino asitin küçük olmasımı.

Eet abı sorun amıno asıtın kucuk olması...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 7th 2006, 14:18

turkbodyman yazdı:şurda bir yardım istiyorum.Bir Allahın kulu yardımcı olmuyor.Forumda sabah bakıyorum kimse yok akşam bakıyorum kimse yok.Ben böyle bir esnada yardıma ihtiyacım varken kimse bir el uzatmadıktan sonra bu forumda olmamın anlamı nedir.Ben buraya kendi kendimle konuşmaya mı geldim.Geçenlerde cüneyt dediki sen bir soru sor bir çok kişiden yanıt alacaksın dedi.Hani nerde abi bu kişiler.Diyorum ki belki bana sahte optimum sattılar diyorum.hiç kimseden ses seda yok.Şimdi hemen cevap yazar yöneticiler burada hiç kimse yokturki cevap alamasın.Veya beni suçlarlar.Buna eminim.Şu optimum hapları nasıl Allahını seven çıksın biraz yardımcı olsun kardeşim.Moralim sıfır oldu.Sabah umutla bilgisayarımı açıyorum belki birisi yardımcı olur bir cavap yazar diye bir bakıyorum kimseden ses seda yok.

spor hayatına sekte vurduğumuz için özür dilerim senden hayatın sonuna gelmiş gibi konuşuyorsun

sana tüm alternatifleri sunuyoruz ama sen optimum a takmış durumdasın ben burdan elindeki malı nasıl görmemi beklersin optimum marka kullanmadım hiç bir bilgim yok yani yazdıklarına şaşıyorum işini gücünü bırakmışsın bir kutu optimum amino acid le hayatını karartın benim elimde optimum olsa bile tarifle hiç birşey anlama onu görmem lazım koklamam lazım kullanmam lazım sen burdan sahtemi değilmi diye öğrenmeyi bekliyorsun şaşılacak şey şu basit olay için tüm siteyi başından beri suçluyorsun valla çok daha önemli konular var seninle uğraşamıycam yada şu dünyanın en iyi amıno acidi olan mucizevi optımum kullanan varsa arkadaşa yardımcı olsun

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Eylül 7th 2006, 14:20

iyide ne alakası var sahte olmasıyla boyutun .her markanın boyutları farkılıdır.hatta aynı markanın farklı aminolarının boyutlarıda farkılıdır.gidip tahtakaleden tezgahtan alınmadı ise sahte olmaihtimali oldukça düşük.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 7th 2006, 14:23

turkbodyman yazdı:peki bu sorunuma çare bulabileceğim başka bir forum veya site bilen varmı?

tüm siteleri dolaş her aldığın ürünüde sorarsın herkese sahtemi değilmi diye ne günlere kaldık millet gün geçtikçe tembelleşmeye başladı herşeyi başkalarından bekleme arkadaşım bundan daha önemli konular var

“Optimum Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir