Optimum Gold Standart Whey % 100

Moderatör: murat tahan

Sizce?

iyi
34
6%
orta
496
93%
kotu
4
1%

Toplam oy: 534

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 16th 2013, 16:29

Adem Elikesik yazdı:aman kardeşim proteinin yanına sakın amino eksik etme sonra bi etkisini göremezsin
alıntıdır...

alıntı nerden ademcim...ben başka bişi söylim sana eğerki protein tozu kullanıyorsan hiç bir amino acid çeşidi kullanmana gerek yok...eğerki proteintozu içinde bcaa ve glutamin değerleri düşük ise o zaman ekstradan glutamin ve bcaa dan al yeterli...

isina
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen isina » Şubat 18th 2013, 10:16

amino asit kullanma diyosunda kas hacmini geliştiren amino asittir..Protein tozundaki bcaa ve glutamin bi yere kadar etkili olucak..Bunun arjinini var ataurini var bunlar bcaa ve glutaminden daha önemli amino asitler

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Şubat 18th 2013, 10:26

isina yazdı:amino asit kullanma diyosunda kas hacmini geliştiren amino asittir..Protein tozundaki bcaa ve glutamin bi yere kadar etkili olucak..Bunun arjinini var ataurini var bunlar bcaa ve glutaminden daha önemli amino asitler

Yaptığın yorumdan ne kadar bilgili olduğun anlaşılıyor.Kas hacmini arttıran amino asitte Proteinin içinde ne var? fasülyemi var? Dediğin şeylerin hepsi taurin hariç hepsi proteinin içinde var zaten. Protein 20 amino asit zincirinden oluşuyor zaten...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 23rd 2013, 09:49

isina yazdı:amino asit kullanma diyosunda kas hacmini geliştiren amino asittir..Protein tozundaki bcaa ve glutamin bi yere kadar etkili olucak..Bunun arjinini var ataurini var bunlar bcaa ve glutaminden daha önemli amino asitler

Aynen katiliyorum sana isina atlanmamasi gereken bir ekleme yapmissin bıraz eksik kalmis bilgi ama olsun ben nedemek istedigini anladim ,aminoasit tabletleri hem senin belirttigin noktadan dolayi kullanilmali arti diyetin icinde protein hesaplamasinda eksik yerleri doldurmakta muhtesem Pratik ve yararli. iceriklerini iyi inceleresek aminoasit tabletlerinin farkli degerlerini cok iyi gorebiliriz.
En son Vucutor3 tarafından Şubat 23rd 2013, 10:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
hardcorebodybuilding
Üye
Üye

Mesajgönderen hardcorebodybuilding » Şubat 23rd 2013, 09:58

Optimum whey benim bu güne kadar kullanıpda pişman olmadığım bir üründür.Tat ve karışım süperdir protein ihtiyacımı gidermeyi zevkli ve kolay hale getirdiği için seviyorum bu ürünü .

Rutkay Dündar
Üye
Üye

Mesajgönderen Rutkay Dündar » Nisan 20th 2013, 03:46

Bu optimum işi iyice karıştı türkiye de kaç tane disbürütör var kim nerden getiriyor nasıl getiriyor amerikan üretimmi avrupamı kafam artık bunu kaldırmıyor . Her yerde ayrı bir optimum allak bullak oldu kafam buna artık bir açıklık getirmek lazım .

Kullanıcı avatarı
hardcorebodybuilding
Üye
Üye

Mesajgönderen hardcorebodybuilding » Nisan 23rd 2013, 01:54

Rutkay Dündar yazdı:Bu optimum işi iyice karıştı türkiye de kaç tane disbürütör var kim nerden getiriyor nasıl getiriyor amerikan üretimmi avrupamı kafam artık bunu kaldırmıyor . Her yerde ayrı bir optimum allak bullak oldu kafam buna artık bir açıklık getirmek lazım .

aynen öyle markanın kutular farklı oluyor ambalaj değişik oluyor, o getirdi bu getirdi acaip karışık bir durum var.İllaki bu karmaşık durumu umursamadan alıcam diyorsan tabiki dünyanın en güvenilir supplement mağazalarından birisi olan GNC den alacaksın

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Nisan 23rd 2013, 04:02

GNC den şaşmayın

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 23rd 2013, 08:09

GNC fiyat okarak biraz pahalıya satıyor. Ben şahsen aradığım ürün BayVitaminde varsa ondan alıyorum. GNC ile arasında epey bir fiyat farkı var.

Kullanıcı avatarı
kosla
Üye
Üye

Mesajgönderen kosla » Nisan 23rd 2013, 09:28

bayvitamin tabiki ilk tercihimiz ama optimum larda ikinci adres GNC olmalı

“Optimum Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir