Optimum Gold Standart Whey % 100

Moderatör: murat tahan

Sizce?

iyi
34
6%
orta
496
93%
kotu
4
1%

Toplam oy: 534

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Şubat 29th 2012, 21:47

@ Adamın Kralı - babaçka

Tr distrübütörü ............ydı. Şimdi hatırladım. O halde .ah alırım Optimum . :)

mj23
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen mj23 » Şubat 29th 2012, 21:49

magicarzouz yazdı:
mj23 yazdı:
Anıl Atabey yazdı:
mj23 yazdı:
Anıl Atabey yazdı:optimum whey protein katagorisinde iyi bir marka değildir.. En iyisidir..

neye göre en iyisi ? sana göre mi ? içeriğe göre mi?

optimuma gelene kadar sana 20 tane optimumdan daha iyi whey söylebilirim

hahaaha akşam akşam ne güldüm ya.... hee bana göre en iyisi .. :) .. allahım .. 20 tane sayarmış.. say bakim 20 tane ..

son kaç yıldır dünyanın en iyi whey proteini seçiliyor optimum senin haberin varmı ? .. neye dayanarak saçmalıyorsun söylermisin ?

ha iso 93, weider cfm, monster milk, cyber monster, infusion falan optimumdan üstün değil yani.

optimuma en iyi whey diyerek senle tartışmaya girmek hata zaten. birde utanmadan savunuyorsunuz ya :)

weider cfm bu alemin kralidir.
optimum onun anca tozuna yetisebilir.
optimum en iyi falan degil.vasat ustu bana gore.ama fena degil Turkiye sartlarinda.
Optimumun odul almasi da cok onemli bir is degil.O odullerin nasil alindigini az cok biliyoruz...Bi kistas degil yani odul almasi.Ayni sey gaspari icin de gecerli.

@serhat
optimum kullanirsin ama protein7nin tekelinde.
Ben onlarin sattigi urunu almam..
Zaten onlar harici satanlar da onlardan temin ediyor.
Yani aldigin her optimum da her halukarda protein7nin kasasina giriyor az ya da cok.

arkadasa yada (cocuga) anlatamiyoruz ki iyiki gormus odulu her mesajında odulu almıs sen nasıl konusuyosun dıyor :) daha da yazmaya gerek yok anlamıyorsa napalım

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Şubat 29th 2012, 21:55

.......ve Anıl ATABEY ağzının payını alır. ( Ara Gazı Veriyorum ) :)

Kullanıcı avatarı
Anıl Atabey
VIP
VIP

Mesajgönderen Anıl Atabey » Şubat 29th 2012, 22:06

mj23 yazdı:
magicarzouz yazdı:
mj23 yazdı:
Anıl Atabey yazdı:
mj23 yazdı:
Anıl Atabey yazdı:optimum whey protein katagorisinde iyi bir marka değildir.. En iyisidir..

neye göre en iyisi ? sana göre mi ? içeriğe göre mi?

optimuma gelene kadar sana 20 tane optimumdan daha iyi whey söylebilirim

hahaaha akşam akşam ne güldüm ya.... hee bana göre en iyisi .. :) .. allahım .. 20 tane sayarmış.. say bakim 20 tane ..

son kaç yıldır dünyanın en iyi whey proteini seçiliyor optimum senin haberin varmı ? .. neye dayanarak saçmalıyorsun söylermisin ?

ha iso 93, weider cfm, monster milk, cyber monster, infusion falan optimumdan üstün değil yani.

optimuma en iyi whey diyerek senle tartışmaya girmek hata zaten. birde utanmadan savunuyorsunuz ya :)

weider cfm bu alemin kralidir.
optimum onun anca tozuna yetisebilir.
optimum en iyi falan degil.vasat ustu bana gore.ama fena degil Turkiye sartlarinda.
Optimumun odul almasi da cok onemli bir is degil.O odullerin nasil alindigini az cok biliyoruz...Bi kistas degil yani odul almasi.Ayni sey gaspari icin de gecerli.

@serhat
optimum kullanirsin ama protein7nin tekelinde.
Ben onlarin sattigi urunu almam..
Zaten onlar harici satanlar da onlardan temin ediyor.
Yani aldigin her optimum da her halukarda protein7nin kasasina giriyor az ya da cok.

arkadasa yada (cocuga) anlatamiyoruz ki iyiki gormus odulu her mesajında odulu almıs sen nasıl konusuyosun dıyor :) daha da yazmaya gerek yok anlamıyorsa napalım

anlat abi :) dinliyorum

Kullanıcı avatarı
Anıl Atabey
VIP
VIP

Mesajgönderen Anıl Atabey » Şubat 29th 2012, 22:13

dünyanın kabul ettiği gerçegi biz kabul etmiyoruz ya helal.. beğenilerinizi kenara bırakın.. kendini ispatlamış bir ürün.. diger markalara kötü diyen yok ama neden son bilmem kaç yıldır diğer markalar en iyi seçilmiyor ? .. Banane opti den carttan curttan banamı çalışıyorlar .. ben verdiğim paranın karşılığına bakarım .. AMA dünyanın kabul ettiği birşeyide yalanlamak gülünç olur ..

Kullanıcı avatarı
1996oktay1907
VIP
VIP

Mesajgönderen 1996oktay1907 » Mart 1st 2012, 20:47

bencede bu secmelere falan bakmamak lazim onlar kullanici memnuniyeti bilimsem test sonuclari degil

xkisi@bana gore en iyi toz bsn syntna - 6 cunku ronni kullanio

xkisi@bana gore en iyisi nitrotech cunku mr olimpia kullanio

xkisi@bana gore en iyi whey optimum cunku 1 secilio

xkisi@bana gore en iyisi mhp cunku victor martinez kullanio

uzar gider en iyisi die bisey yok aslinda duzenli beslenme yoksa hepsi yalan o reklamlarini gorduklerimizin hangi bu urunlerle ole oluo hicbiri
bu kadar takmamak lazim ayrica paranizi bunlara vereceginize et sut yumurta yiyin turkiye kazansin amerika degil

Kullanıcı avatarı
gundener
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen gundener » Mart 1st 2012, 21:45

protein7 ile alakalı bilmediğimiz bir şeymi var bende ordan aldım gerekirse bir daha almam bi sakatlık varsa ?

despo10
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen despo10 » Mart 2nd 2012, 01:17

bu ödüller sponsorluklarla döner milyar dolarlık bi piyasadan bahsediyoruz..
optimum whey ASLA en iyi değildir .. içindeki Glutamine oranının yüksekliğinden seçildiğini söylüyolardı artı fiyat-fayda analizindende olabilir.. ama kimse bana optimum'un weider whey'den daha iyi oldğunu söylemesin.. fiyat analizinde haklı olabilirsiniz ama toplam faydada asla iyi değil tabi diğer daha iyi ürünleri saymıyorum bile .. ayrıca optimumu başka ürünle karşılaştırabilirsin ama en iyisi demek komik ..

KaraKamil
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen KaraKamil » Mart 2nd 2012, 20:16

Kendi Şahsi görüşümü yazıyorum; ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum fakat faydasını göremedim aynı zamanda beraberinde hardline amino 3000 kullandım hardlinede bi fayda etmedi bendemi problem var bilmem ama yinede paylaşmak istedim yani söyliyeceğim o ki tavsiye etmem.
Teşekkürler.

cesarino
Üye
Üye

Mesajgönderen cesarino » Mart 2nd 2012, 20:28

Supplementten mucize beklememek gerekir, düzenli yemek+uyku+spor bunların yanında alman gerekir. Günde 2 kere alırsan düzenli de yersen fayda görürsün. Hardlinedan memnun kalan yok yalnız.

“Optimum Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir