Hard line kullananlar lütfen baksın !

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Murat POLAT
forumdostu
forumdostu
Konum: Anabolic Cad. Testeron Sokak no:30+1 Honkong / Uganda

Mesajgönderen Murat POLAT » Temmuz 23rd 2012, 15:41

Yüksel Bayram yazdı:açıklamaya bakılırsa hardline ın çalışanı yada sahibi..ilk mesaj...ha yanlışmııdr değildir ama kendini tanıtsa daha iyi değil mi?

doğru dedin yüksel abi

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Temmuz 23rd 2012, 16:08

Turk markasi olarak kendini kanitlamis urun satmanin disinda sporcuya ve vucut gelistirmeye destek olan ciddi sponsorluk paralari ayirarak buyuk katki saglayan bir firmadir hardline.Bir cok firmanin sadece urun satmaya odaklandigini dusunursek bu hardline i 10 adim one cikariyor.

En sevdigim ozelligi hardline in urun yelpazesini genis tutup her ihtiyaci karsilayan urun leri mevcuttur.Profesyonel yonetilir ve musteri memnuniyetini onde tutar benim kendi gorusum kullanicilari tarafindan rahatlikla secilecek bir marka olmasidir.

Serhat kececi gibi bir isim zaten hardline a guveni saglamak icin yeterlidir.
En son Vucutor3 tarafından Temmuz 23rd 2012, 16:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

SALAHALI
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen SALAHALI » Temmuz 23rd 2012, 16:17

İsmim Mehmet Kara, HARDLINE çalışanıyım. özellikle belirtmemiş değilim !

Kullanıcı avatarı
Murat POLAT
forumdostu
forumdostu
Konum: Anabolic Cad. Testeron Sokak no:30+1 Honkong / Uganda

Mesajgönderen Murat POLAT » Temmuz 23rd 2012, 17:17

SALAHALI yazdı:İsmim Mehmet Kara, HARDLINE çalışanıyım. özellikle belirtmemiş değilim !

Mehmet Bey, bu konuda kendinizi tanıtan tek msjınız attığınız msjlara bakmanızı öneririm zaten 2 adet var çokta zor değil.Profilinizde de hardline çalışanıyım gbsinden birşeyde yazmıyor.

Kullanıcı avatarı
gitaristt
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen gitaristt » Ağustos 19th 2012, 00:25

aynen valla bende salahalı nın msj görünce aklıma ilk o geldi sanırım hardline üreticisi :))

romans07
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Hard line kullananlar lütfen baksın !

Mesajgönderen romans07 » Ekim 12th 2016, 22:00

Arkadaşlar, ben bir çok kullanıcı gibi şu ürün iyi bu ürün kötü diyerek yanlış bir adım atmayacağım.Bu konuda en doğru referanslar,ürün sertifikaları ve bilimsel olarak yapılacak kontrollerdir.Ancak kimse bindiği dalı kesmez ve işini daha da ileriye götürmek için çalışacağı da açıktır.
Ben size Hard Line ürününün arkasındaki beyin takımının,bizlere ne kadar çok önem verdiğini ve problemlerin çözümünde ne kadar çok istekli olduğunu söylemek istiyorum.Benim Cazain maddesine karşı alarjim var.Ancak bunu Hardline Casain Matrix aldıktan sonra öğrendim.Hardline firmasının ürün temsilcisi hanfendi ile görüştüm.Anında problemim ile ilgilenerek,para iadesi yada başka ürün önerisinde bulundular.Doğrusu ülkemizdeki bir çok firmadan beklenmeyen bu örnek davranış,beni hem çok mutlu etti hem de şaşırttı.
Paradan önce 'insana saygı’ anlayışı ile hareket eden firma yetkililerini tekrar kutluyorum ve biz siporcular için gösterdikleri ARGE ve INOVASYON çalışmalarında başarılar diliyorum.

“Hardline Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir