Jay Cutler Istanbul Show Resimler Edip Tocsoy YORUM

Turkey Meets Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show

Moderatör: murat tahan

emresirol
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emresirol » Ekim 15th 2008, 15:23

Organizasyona katılan üyelerin hemen hemen hiçbirinden olumsuz eleştiri gelmemesi Edip Bey için en büyük gurur kaynağı olmalı. Bende oradaydım ve gerçekten bu işe gönül verenler adına unutulmaz bir geceydi. Türkiye'de bu işin duayenleri haline gelmiş Serdar AKTOLGA, Tuluğ TOPA gibi abilerimizin Mehmet YILDIRIM'ın ve tabiki Jay CUTLER'ın inanılmaz mütevazi tavırları bende dahil eminim ki tüm misafirlerde hayranlık uyandırmıştır. Emeği geçen herkese binlerce teşekkür...

Bu arada Edip Abi sanki çıtayı baştan çok yükselttin...:) Yeni ve daha büyük organizasyonların vaadini vermişsin... Merakla ve hasretle bekliyoruz... Herkese selamlar

MARCİANO
Üye
Üye

Mesajgönderen MARCİANO » Ekim 15th 2008, 16:38

Emeği geçemlere çok çok teşekkürler etmek boynumuzun borcu.Enazından bu spora gönül verenlerin bunu borç bilmesi gereklidir.orda değildim ama orda olmayı çok istedim.bikere çok isteyen ne yapar ne eder gider ve bu şöleni kaçırmaz diye düşünenlerdenim.ama ne yazık ki hesapta olmayan işler gelişti ve babamı hastahaneye yatırmak zorunda kaldık şükür durumu iyi ama malesef ki onu o halde bırakmak zaten mümkün değildi.ne diyelim bu sefer kaçırmış olduk.ama ne yalan söyleyeyim ilginin düşük olması beni üzmüştür.bu sporun en iyisini getir ve 250 kişiye gösteri yapmak zorunda kal.edip abicim sen üstüne düşeni fazlasıyla yaptın.teşekkürler...kagan nerdeyse sende jay kadar olmuşun sanada tebrikler.

3rc3nk
Üye
Üye

Mesajgönderen 3rc3nk » Ekim 15th 2008, 20:43

ya ordaki bayan arkadas kim ? benim ilgimi o cekti

Gökhan Keskin
VIP
VIP

Mesajgönderen Gökhan Keskin » Ekim 15th 2008, 22:48

Tebrik ediyor ve yeni organizasyonları sabırsızlıkla bekliyorum

KartalTekin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen KartalTekin » Ekim 16th 2008, 08:30

emeği geçen herkese teşekkür ederim. cutler dünyadaki bir çok ülkelerde sevilen biri kişilik ve duruş olarak sempatik biri, arnold dan sona en sevilenlerden biri bence...
tekrar tekrar teşekkürler, ama böle bitmesin devamı gelsin...

yigit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yigit » Ekim 16th 2008, 11:45

istanbulda yaptığı antrenmandan fotoğraflar varmı acaba ?

ASİ
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ASİ » Ekim 16th 2008, 12:33

slmlar vucutcu.com ailesi ben ALİ ÇİÇEK o gün bende orada idim giderken bayağı bir heyecanlı idim ve bu heyecanım gösterinin sonuna kadar devam etti öncelikle bu gösterinin hazırlanmasına ön ayak olan herkese teşekkür ederim Ramiz Kurta ayrıca teşekkür ederim yakın zamanda kendi çektğim resimleride ekleyerek sizinle beraber bu güzel anı paylaşacağım gece biterken jay cutlerin yanından ayrılam bayağı zor oldu o gerçek bir şampiyondur vücut geliştirme sporunun Rocky Balboasıdır bence hepinize iyi günler dilerim emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.........

ASİ
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ASİ » Ekim 16th 2008, 12:36

slmlar vucutcu.com ailesi ben ALİ ÇİÇEK o gün bende orada idim giderken bayağı bir heyecanlı idim ve bu heyecanım gösterinin sonuna kadar devam etti öncelikle bu gösterinin hazırlanmasına ön ayak olan herkese teşekkür ederim yakın zamanda kendi çektğim resimleride ekleyerek sizinle beraber bu güzel anı paylaşacağım gece biterken jay cutlerin yanından ayrılam bayağı zor oldu o gerçek bir şampiyondur vücut geliştirme sporunun Rocky Balboasıdır bence hepinize iyi günler dilerim emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.........

sybertecno
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen sybertecno » Ekim 16th 2008, 13:38

istanbulda yaptığı antrenmandan resimleri varsa buraya ekleyebilir misiniz?

burakyılmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen burakyılmaz » Ekim 17th 2008, 11:10

edıp bey bılmem yaptıgınızın farkındamısınız 20 senedır bu sporun ıcınde olan bı ınsan olarak belkı 10 bın dolar harcayarak gorecegımız bı adamı cekrdek parasına bıze sundunuz bu camıanın sıze yaptıgı hareketten dolayı ben sızden sahsım adına ozur dılerım bu arada gelmeyen arkadaslara bı cıft sozum olacak cok ararsınız o geceyı daha cook

“Jay Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir