Jay Cutler Istanbul Show Resimler Edip Tocsoy YORUM

Turkey Meets Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Jay Cutler Istanbul Show Resimler Edip Tocsoy YORUM

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 14th 2008, 13:25

Vucut Gelistirme sporunun kalbini istanbulda attirmanin gururunu yasamaktayiz.Her sey ogun ve jay in burda oldugu 5 gun icinde mukkemmel gelisti ben kendi adima ve yaptigim organizasyon adina fazlasiyla mutlu ve umutli olarak bu isi bitirdim.Jay Cutler ve yaptimiz organizasyon ilerisi icin bana umut ten cok daha fazla sey verdi ve bir dahaki organizasyonumu yapmak icin sabirsizlaniyorum ve sizlere en kisa zamanda cok daha fazla katilimli cok daha icerikli bir organizasyon icin temelLeri simdiden attigimi duyurmak istiyorum.

Bu organizayon bir baslangic ve ileriki organizayonlar icinde bir temel olmustur.

Organizasyonda emegi gecen basta esim Ceyda Tocsoy sponsorlarimiz maltepe belediyesi greenpark otelleri ertex oto ve organizasyonun her ayaginda bulunan emek veren herkese tekrar teekrar tesekkurlerimi sunuyorum.

YENI ORGANIZASYONLARDA BULUSMAK DILEGIYLE.

Edip Tocsoy

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Vucutor3 tarafından Mart 22nd 2013, 07:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

tarkan_canl
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen tarkan_canl » Ekim 14th 2008, 14:05

Teşekkürler emeğinize sağlık. Çok güzel ve kaliteli bir şölen olmuş. Tek kelimeyle harika. Umarım herkes bu tür showların devamını bekliyordur.

ali altın
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ali altın » Ekim 14th 2008, 15:12

herşey çok güzeldi,emeğiniz için teşekkürler,green park ta ki antrenman hepsinin üzerindeydi,bizim için istemek kolay,gerçekleştirmek yürek işi,yüreğinizi ortaya koyarak bu işi gerçekleştirdiniz,yüreğinize sağlık tekrarını bekliyoruz.ali altın.

H_Pisken
Üye
Üye

Mesajgönderen H_Pisken » Ekim 14th 2008, 15:19

tek kelimeyle burdan gördügüm kadarıyla pörfekt harika. bence vucut geliştirme camiası bir sınav verdi.tesekkürler emegi geçen herkese.

okumussedat
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen okumussedat » Ekim 14th 2008, 16:02

sevgili edip kardeşim herşeyden önçe göstemiş olduğun cesaret içinseni kutlarım herşey çok güzeldi ne mutluki az da olsa aynı havayı yaşadık inşallah hep birlikte daha büyük org için bu arada ceyda hanıma da saygılar kocaman yürekli insan hep bu yürekle yaşa

sybertecno
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen sybertecno » Ekim 14th 2008, 17:12

Edip abi böle bi organizasyonu düzenlediğin için çok teşekkürler. şimdiden diğer organizasyonları 4 gözle bekliyorm. helal olsun....

3rc3nk
Üye
Üye

Mesajgönderen 3rc3nk » Ekim 14th 2008, 18:14

gurur duydum.. gercekten

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Ekim 14th 2008, 20:52

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim[s]

Resim

Ben bunları ilk akşam eklemiştim ama tüm fotolar bir yerde olması açısından buraya taşıyorum..

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Ekim 14th 2008, 22:10

öncelikle edip i ,,eşi ceyda hanımı ,, sponsorları ,,vucutcu.com için ve organizasyon için ordan oraya koşturan tuna yı genc k.armagan ı yanı vucutcu team i canı gönülden tebrik ederim heyecanları mutlulukları her hallerinden belliydi bu seyirciyede yansıdı ve jay podyuma cıkınca seyirci ile bütünleşti ve sevgi cıg gibi büyüdü ...görülmesi gereken anlardı ...bunlar kacıranlar için üzgünüm ... ben kendi adıma sıkça yurtdışına cıkıp pro larla birlikte olabılıyorum vizyon umu geliştirmek ve bılgı alışverisi adına sanslıyım ama ıstanbul da jay cutler seyretmek bırseyler dinlemek büyük keyif verdi kacırılmaması gereken Şuydu VUCUTCU YADA SAMPİYON OLMAK İSTEYEN YADA PRO OLMAK ISTEYEN BIRININ YANI ARANIZDAN BIRILERININ NEYE KARSI MUCADELE VERDİGİNİ GÖRMESİ AÇISINDAN ÖNEMLİYDİ !!!! BUNU KACIRMAMANIZ GEREKLİYDİ KANIMCA !! GÖRMEDİGİNİZ BİRSEY İÇİN FİKİR YÜRÜTEMEZ VE AHKAM KESEMEZSİNİZ !!! eminim bir dahaki organızasyonda DEHSET BİR ilgi olucak buna eminim .... bu organizasyonda harcanan hiç bir emek boşa gitmedi bunu gördüm ve mutlu oldum ....TEKRAR TEBRİKLER .....HEPİNİZE İYİ İDMANLAR DİLERİM TÜRKİYE SAMPİYONASINDA YARIŞACAK TÜM KARDESLERİME BASARILAR ...

erdal utar
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen erdal utar » Ekim 14th 2008, 23:11

Evet ben havaalında biletle ilgili sorunlar çıktı gidemedim neyse bunlar konuşulacak olaylar degil gerçekten kaçırılmaması gereken birkaç saat olması gerekiryordu bu sporu sevenler ve takip edenler için, sporcuya çok şey katmıştır dünyanın en iyisini izlemek, vücutcu com. ailesi çok yoruldu ama türkiyede ilki yapmakla vücut geliştirme tarihine geçtiler bence emegi geçen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum herşey gönlünüzce olsun.

“Jay Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir