Jay Cutler Türkiye Seminer & Poz Show

Turkey Meets Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Ekim 13th 2008, 07:09

emeği gecen herkeze tesekkür ederim.bence cok güzel bir geceydi.

yigit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yigit » Ekim 13th 2008, 12:30

bende oradaydım.İlginin az olması izleyici için rahatlıktı ama organizasyonu tertip edenler için büyük bi hayal kırıklığıydı..çok güzel bir deneyim oldu bizler için..katılımın oldukça az olması jay cutler'ı çok şaşırtmıştır.bu güzel organizasyon için vucutcu.com'a tşkkürler.

sybertecno
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen sybertecno » Ekim 13th 2008, 12:58

salondayken şöle kafadan bi hesap yaptım ve yaklaşık 250, max 300 kişinin katılmış olduğu bi organizasyon vardı orda. bu 250 kişinin bence 50 ye yakınıda önceki akşam beyaz şovda jayi görüpte gelenlerdi. bence katılımın az olmasının sebebi insanlara tam olarak bu organizasyonun tanıtılamamış olması. bi kaç merkezi yerin reklam panolarına afişler asabilsedik keşke. eğer jay beyaz şova bi hafta öncesinden katılsaydı bence o salonda en az 500 kişi olurdu. şahsen arkada oturan teyzelerin ablaların ben vucutcu.com a giripte torununu alıp geldiğini sanmıyorum. eğer bidaha jayi veya başka birini çağırcak olursak, organizasyona karar vermeden önce bi banka hesabı açıp kapora gibi katılımcı ücreti alalım 1000 veya yeteri kadar bi katılımcı sayısına ulaşınca gerekli irtibatlar yapılsın. mesela seneye tutki jayi tekrar çağırmak istersek onu davet etmek için yüzümüz olsun " jay bak istda bu sene seni bekleyen 1000 küsür insan var bu sene daha çok ilgi var insanlar seni tam tanımamışlardı.." vs diyebilelim hatta o paralarla reklam bile yapılabilir radyoda veya afiş olarak. bu benim şahsi görüşümdür. tabi jay artık gelirmi tr ye bilmem. inş türkiyeden manevi olarak ii bi durumda ayrılmıştır. onu ii misafir edebilmişizdir. bide acaba organizasyon sahipleri jayle gösteriden sonra ne konuştular jayin görüşleri nelerdi buraya yazabilirlermi merak ettim? saygılar... (not: sözlerimden yanlış anlaşılmasın organizasyon gayet güzeldi. ben sadece katılımcı sayısının bidahaki sefere nasıl arttırılabileceği ile ilgili kendimce bi öneri sundum.)

aydın aslan
Üye
Üye

Mesajgönderen aydın aslan » Ekim 13th 2008, 15:55

jay cutler i türkiye ye getirip bizlere izleten emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.saygılarımla

mmmavci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mmmavci » Ekim 13th 2008, 16:05

ne0 yazdı:haklılık payın çok güzel kardeşimde istanbulda oturmama rağmen güvenlik sektöründe olduğum ve o geçe işte olduğum ben gelemedim örneğin ve buna benzer forumda o gece çalışmak zorunda olan asker polis dr vs. bunlar haricindede gece vardiyası olanlar mutlaka vardır hastası olan vardır. bunlarıda tenzih etmek gerek şahsen maddi imkanı olamayanlarda vadır.elbette seninde sözün imkanı olupta gitmeyenler içindir onlar adına bende utanılması gerektiğini düşünüyorum.

komik komik seyler yazma insanlari guldurme ...peki sana hak verdim diyelim hatta soyle yapiyorum ; senin gibi guvenlik sektorunde olan ve cumartesi gecesi calisan 1000 kisi olsun bu forumda..ayrica cumartesi gecesi gorevde olan 1000 polis, 1000 tanede nobetci olan doktor,1000 tane askerde olan ve 1000 tanede 1.dereceden yakini agir hasta olan insan olsun bu forumda ..tamam mi oldu mu simdi olmuycak bsy bu ama fazlanin fazlasini gonlun olsun diye verdim..toplamda ne yapti 5000 kisi mazeretli ..peki geri kalan 5500 kisi nerdeydi arkadas?? komik seyler yazma lutfen hic bsy yazma battikca batma durumu ortaya cikiyo yoksa ...

mmmavci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mmmavci » Ekim 13th 2008, 16:24

sybertecno yazdı:salondayken şöle kafadan bi hesap yaptım ve yaklaşık 250, max 300 kişinin katılmış olduğu bi organizasyon vardı orda. bu 250 kişinin bence 50 ye yakınıda önceki akşam beyaz şovda jayi görüpte gelenlerdi. bence katılımın az olmasının sebebi insanlara tam olarak bu organizasyonun tanıtılamamış olması. bi kaç merkezi yerin reklam panolarına afişler asabilsedik keşke. eğer jay beyaz şova bi hafta öncesinden katılsaydı bence o salonda en az 500 kişi olurdu. şahsen arkada oturan teyzelerin ablaların ben vucutcu.com a giripte torununu alıp geldiğini sanmıyorum. eğer bidaha jayi veya başka birini çağırcak olursak, organizasyona karar vermeden önce bi banka hesabı açıp kapora gibi katılımcı ücreti alalım 1000 veya yeteri kadar bi katılımcı sayısına ulaşınca gerekli irtibatlar yapılsın. mesela seneye tutki jayi tekrar çağırmak istersek onu davet etmek için yüzümüz olsun " jay bak istda bu sene seni bekleyen 1000 küsür insan var bu sene daha çok ilgi var insanlar seni tam tanımamışlardı.." vs diyebilelim hatta o paralarla reklam bile yapılabilir radyoda veya afiş olarak. bu benim şahsi görüşümdür. tabi jay artık gelirmi tr ye bilmem. inş türkiyeden manevi olarak ii bi durumda ayrılmıştır. onu ii misafir edebilmişizdir. bide acaba organizasyon sahipleri jayle gösteriden sonra ne konuştular jayin görüşleri nelerdi buraya yazabilirlermi merak ettim? saygılar... (not: sözlerimden yanlış anlaşılmasın organizasyon gayet güzeldi. ben sadece katılımcı sayısının bidahaki sefere nasıl arttırılabileceği ile ilgili kendimce bi öneri sundum.)

bu organizasyon bu siteye uye olan ,bu sitedeki jay cutler ve olympia prolarina hayranlik duyan insanlar icin tertip edilmistir ...beyaz showda gorenler sokakta duyanlar sadece ekstra bi katilim olur..bunca yildir bu forumlarda car car konusan body building sporuna gonul veren ilgisini alakasini sonuna kadar belli eden insanlara guvenilerek onlarin desteginden cesaret alinarak yapilmis bir organizasyondur...sokaktaki vatandas jay cutleri duyarda gelir diye yapilmis bi organizasyon degildir...oyleyse bu sitedeki insanlar 3 aydir jay cutlerin gelicegini biliyorlar daha ne reklami bas bas bagiriyo adamlar jay cutler diye aylardir ..ooo mukemmel super tesekurler tesekkurler diye diye parmaklarini yoran insanlar nerdeydi bostanciya kadar zahmet edemediler...anca cenelerine vurmus...ayrica gayet amator ruhla yapilmis bi organizasyondu bu..organize eden kisileri ilk defa orada gordum adamlar ne organizator ,ne reklamci,nede buyuk bi sirket ..hic bsy diiller sadece jay cutler i turkiyeye getirp vucutcu.com uyelerine mukemmel bi supriz yapmak isteyen insanlar..sen hala tv reklami,billboard bilmemne diye bsylerden bahsediyosun..ne reklami ..para basmiyo kimse ..surekli versinler surekli versinler...bizim milletimiz sadece ister zaten ...adami getirmis ,salonu ayarlamis ,sitedende bas bas bagiriyo geliyo jay cutler diye ..olay bu kadar ..niye oldugunu bilmiyorum kafam almiyo ama 250 kisi vardi iste ..yaziklar olsun ...yuh diyorum sadece ..yuh

Cemal YILMAZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Cemal YILMAZ » Ekim 13th 2008, 16:36

öncelikle organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.türkiye'de ilk defa böyle bir organizasyon olmasına rağmen gayet başarılıydı.tabiki herkes gibi bende de hayal kırıklığı yarattı katılımın çok çok az olması.organizasyon ekibinin moralinin bozuk olması da gayet doğaldı ilginin az olduğundan dolayı.beni tek üzen konu,sitede daha önce herkesin sorusunu sorabileceği yazılmıştı ancak seminer esnasında jay'in no problem demesine rağmen soru sormama izin verilmeyişiydi.istediğiniz kadar moralsiz olun,sizin moralinizi bozan ben değildim,ben biletler satışa çıktığı gün biletimi aldım ve oradaydım,bana bu hak verilmeliydi ki bunun sözü daha önce sitede herkese verilmişti.
bunun dışında jay'in ve özellikle de mehmet yıldırım'ın sıcak tavırları,sempatik kişilikleri gecemize gerçekten güzel bir renk kattı.salondan çıktığımda biraz buruk ama yine de mutluydum.

Ferit Binici
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Ferit Binici » Ekim 13th 2008, 17:01

organizasyon kötü veya iyi katılım az veya çok bu artık önemli değil önemli olan bundan sonrası sonuçta jay geldi bundan sonra daha planlı daha temkinli bir organizasyon yapılması için herşeyi tam boyutuyla ele almak gerekir örneğin bu sitede 10 bin kişi var diye bunun için organizasyon yapmak saçma bu organizasyon sadece bu site için değil tüm vücutseverlerin ve diğer vücut sitelerinle ortak yapılırsa tanıtım daha iyi olur ve katılım fazla olur bu yüzden burdan ders çıkarılmalı böyle bi işe kalkışırken daha fizibilitel yanaşmalı ve sonucunda bu organizasyonda olduğu gibi hayal kırıklığına uğramamamalı

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Ekim 13th 2008, 17:03

A YADA B Kişisi gelmiş gelmemiş çok da önemli değil benim için..cutler geldimi.önemli olan o.gittik gördük.çok da sevdim.sıcak kanlı birsi.gelmeyenlerin kayıbı.evt biraz ayıp oldu cutlar a.keşke daha cok insna gelseydi.Edip hocam,KAğan,Tuna. sizlere ne kadar tesekkür etsek azdır.Yıllardır sanal da konuştuğum Edip hocayı da tanımış olmak benim için ayrı bir zevkti.gelseydiniz bambaşka bir dünya görecektiniz.abartmıyorum.bam başkaaaaa.hiç de öyle resimlerde videolarda göründüğü gibi değil.kanlı canlı karsınızda.bu sordaki en büyük ünvanın sahibi.gelmeyenlerin kayıbı.bizleirn değil.

Ferit Binici
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Ferit Binici » Ekim 13th 2008, 17:10

ayrıca bişeye daha değinmek istiyom bu bilet fiyatlarını kim belirledi bilmiyom ama bi organizasyon için bu kadar pahalı olmamlıydı bazıları diycek gelen adam jay bi daha gelmes alt tarafı 1 defa vericen tamam doğru ama ne olursa olsun bu kadar pahalı olmamamlıydı ülkenin durumu belli ekonomik durum belli ve bilet fiyatları 70 ile 110 ytl olursa bu kadar katılım olmasına bile dua etmek lazım şahsen bende pahalı olduğu için ondan önce bu kadar parayı bulamadığım için gelemedim bu kadar pahalı bilet satılcağına atıyom 20 ytl ile 50 ytl arası olsaydı bakın o zaman o salon nasıl doluyodu bence bu fiyatları kim belirlediyse bilmiyom organizatörler veye bgm yetkilisi artık kim ise bence o kişi o geceden sorumludur

“Jay Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir