Jay Cutler Türkiye Seminer & Poz Show

Turkey Meets Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show

Moderatör: murat tahan

ne0
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ne0 » Ekim 13th 2008, 17:14

komik komik seyler yazma insanlari guldurme ...peki sana hak verdim diyelim hatta soyle yapiyorum ; senin gibi guvenlik sektorunde olan ve cumartesi gecesi calisan 1000 kisi olsun bu forumda..ayrica cumartesi gecesi gorevde olan 1000 polis, 1000 tanede nobetci olan doktor,1000 tane askerde olan ve 1000 tanede 1.dereceden yakini agir hasta olan insan olsun bu forumda ..tamam mi oldu mu simdi olmuycak bsy bu ama fazlanin fazlasini gonlun olsun diye verdim..toplamda ne yapti 5000 kisi mazeretli ..peki geri kalan 5500 kisi nerdeydi arkadas?? komik seyler yazma lutfen hic bsy yazma battikca batma durumu ortaya cikiyo yoksa ...

arkadasım insanların mağduriyetleriyle alay edip sen komik duruma düşürüyorsun kendini lütfen bu kadar küçültme kendini.keşke dediğin gibi foruma kayıtlı olan herkes burada olsaydı şu an hala forumda olsaydı zaten orda en az 5000 kişi olurdu. jay ilgisizlik yok sadece forumada var ben aylardan beri bunun istatistiğne bakıyorum bilip bilmeden konuşma kaç kişi giriyor günlük foruma bunu biliyormusun ? 10000 üyenin kaçı var forumda hiç inceledinmi ? öyle bol keseden atmakla olmuyo bu işler çok bilmişlik yapma karşındaki insanlara karşı tanımıyor olsan bile saygılı olmayı öğren önce ve o alaycı uslubünü düzelterek yaz birşeyler yazacaksan. sen benim ne kadar üzüldüğümü tahmin bile edemezsin ve ben iyi biliyorumki bir çok kişi vardı imkanı olmayıpta gidemeyen.

yazık ki bu sporun reklamı yapılamıyor ülkemizde daha bi çok kişinin jay ın beyaz şova çıktığından bile haberi yok ben kesinlikle organizasyonda bu konuda bir eksiklik yapıldığını düşünmüyorum aylar öncesinden duyuruldu gereken yerlere afişler asıldı bi kişi dilden dile dolaştırdı.kusuru olan birileri varsa bundan haberi olup imkanı olup nasıl olsa videosunu izlerim diyerek gitmeyenlerdedir.

Ferit Binici
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Ferit Binici » Ekim 13th 2008, 17:25

ne0 yazdı:
komik komik seyler yazma insanlari guldurme ...peki sana hak verdim diyelim hatta soyle yapiyorum ; senin gibi guvenlik sektorunde olan ve cumartesi gecesi calisan 1000 kisi olsun bu forumda..ayrica cumartesi gecesi gorevde olan 1000 polis, 1000 tanede nobetci olan doktor,1000 tane askerde olan ve 1000 tanede 1.dereceden yakini agir hasta olan insan olsun bu forumda ..tamam mi oldu mu simdi olmuycak bsy bu ama fazlanin fazlasini gonlun olsun diye verdim..toplamda ne yapti 5000 kisi mazeretli ..peki geri kalan 5500 kisi nerdeydi arkadas?? komik seyler yazma lutfen hic bsy yazma battikca batma durumu ortaya cikiyo yoksa ...

arkadasım insanların mağduriyetleriyle alay edip sen komik duruma düşürüyorsun kendini lütfen bu kadar küçültme kendini.keşke dediğin gibi foruma kayıtlı olan herkes burada olsaydı şu an hala forumda olsaydı zaten orda en az 5000 kişi olurdu. jay ilgisizlik yok sadece forumada var ben aylardan beri bunun istatistiğne bakıyorum bilip bilmeden konuşma kaç kişi giriyor günlük foruma bunu biliyormusun ? 10000 üyenin kaçı var forumda hiç inceledinmi ? öyle bol keseden atmakla olmuyo bu işler çok bilmişlik yapma karşındaki insanlara karşı tanımıyor olsan bile saygılı olmayı öğren önce ve o alaycı uslubünü düzelterek yaz birşeyler yazacaksan. sen benim ne kadar üzüldüğümü tahmin bile edemezsin ve ben iyi biliyorumki bir çok kişi vardı imkanı olmayıpta gidemeyen.

yazık ki bu sporun reklamı yapılamıyor ülkemizde daha bi çok kişinin jay ın beyaz şova çıktığından bile haberi yok ben kesinlikle organizasyonda bu konuda bir eksiklik yapıldığını düşünmüyorum aylar öncesinden duyuruldu gereken yerlere afişler asıldı bi kişi dilden dile dolaştırdı.kusuru olan birileri varsa bundan haberi olup imkanı olup nasıl olsa videosunu izlerim diyerek gitmeyenlerdedir.
sana katılıyom kesinlikle senin mmmmavi ile okudum diyologlarını bu sitedekiler için yapıldıysa çok saçma olur organizasyon 10000 üyenin sadce 1000 tanesi giriyo diğerlerinin bir çoğu bu siteye üye olduklarını bile unutmuşlardıur dediğin doğru bu spor türkiyede tutulmadığı için pek reklamıda yapılamıyo

mmmavci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mmmavci » Ekim 13th 2008, 17:52

ne0 yazdı:

sen aylardan beri gunluk istatistiklere siteye kac kisi giriyo kim online kim offline gibi gereksiz islerle ugrasicagina bence patronundan mudurunden jay cutler show icin izin almaya calissaydin daha bi ise yarardi.
buraya cikipta acitasyon yapma ..benim ne yazdigim belli..magduriyetlerle alay etme falan diye kendinin bile inanmadigin laflari soyleme ..gelmediysen gelmedin beni ilgilendirmez sana hesap soran yok ..ama olmuycak istisna mazeretleri genelleyip bu yuzden gelememislerdir deme..gercekten komik oluyo..ayrica gayette saygiliyim sen uzulme diye uslubumu degistirecekte degilim ..posta atmayi birak katilmiyorsan katilmiyorum de sebebini yaz ..bana ders verme ...

mmmavci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mmmavci » Ekim 13th 2008, 18:07

Ferit Binici yazdı:ayrıca bişeye daha değinmek istiyom bu bilet fiyatlarını kim belirledi bilmiyom ama bi organizasyon için bu kadar pahalı olmamlıydı bazıları diycek gelen adam jay bi daha gelmes alt tarafı 1 defa vericen tamam doğru ama ne olursa olsun bu kadar pahalı olmamamlıydı ülkenin durumu belli ekonomik durum belli ve bilet fiyatları 70 ile 110 ytl olursa bu kadar katılım olmasına bile dua etmek lazım şahsen bende pahalı olduğu için ondan önce bu kadar parayı bulamadığım için gelemedim bu kadar pahalı bilet satılcağına atıyom 20 ytl ile 50 ytl arası olsaydı bakın o zaman o salon nasıl doluyodu bence bu fiyatları kim belirlediyse bilmiyom organizatörler veye bgm yetkilisi artık kim ise bence o kişi o geceden sorumludur

3 aydir her gun kenara 1 ytl atsaydin 90 ytl ederdi..60 ytl ye biletini alirdin kalan parayla da jay in kendi elinden dvdsini satin alirdin imzalatirdin beraber fotografinizida cektirir evine donerdin...lutfen kendinin dahi inanmadigi mazeretleri sayma ..bu foruma yazmak icin bile adsl baglantisina ayda kac para oduyorsun?
bi de bu fiyat olaylarini yazarken bi arastir bakalim boyle prolar bu tarz seminerler icin yaklasik kac bin dolar istiyor..sponsorlari ,kalicagi yer ,gosteri salon kiralari,sporcunun 4-5 gun agirlanmasi ne kadar maliyetler tutuyo bunlari bi hesapla...ki bu organizasyonu yapan kisiler senin benim gibi gonullu amator insanlar..paranin su gibi aktigi buyuk bi sirket yada dunyaca unlu bi markanin davetlisi olarak gelmedi jay cutler..neyse artik gelecek yil 15-20 ytl giris ucretiyle dennis wolf u getirirsin sende memnuniyetle gelirim allah razi olsun derim sana kardes..

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Ekim 13th 2008, 18:44

Şimdi arkadaşlar, tartışmaya katılmak istemiyorum ama ben İzmir gaziemir ulaştırma okulunda vatani görevimi yapmaktayım ben bile izin alıp geldim yani...

diğer bir konu arkadaşlarımızdan biri yukarıda başka sitelerle anlaşmalı ve diğer druplarla falan tarzında bişeyler yazmış tabiki güzel olurdu ama bunu yapmaya çalışılmadığını bilmeden yazmamak gerek.. Emin olun burda yazılan her şey yapılmaya çalışılıp sonucunda verilen tepkilere göre hareket edildi..

Sonuç olarak vucutcu.com güzel Turkiyemizde tektir. Kimseye ihtiyacı olmadığı gibi kimseden birşey beklemez. CUTLER geldi, inanılmaz güzel anlar yaşattı ve gitti. Vucutcu hala burdamı,burda.. Bu işe gerçekten içinde fesatlık olmadan gönül verenler o gün ordamıydı,ordaydı e hala burdalarmı,buradalar..

Fazla söze veya klavyede yazıp saçmalamamıza gerek yok.. O günun güzelliğinden aldığımız zevkin heyecanın hislerini konuşmak daha mantıklı geliyor, en azından bana...

mehmet
Üye
Üye

Mesajgönderen mehmet » Ekim 13th 2008, 20:59

Beyler benim Mehmet o gece (gri takım içi beyaz sweat shirt giydim elimden geldiği kadar herkesle tanışmaya çalıştım n a 15 -20 kişi)
bu sitede görmediğim bi ortam ortaya çıktı sitemzin en ağırbaşlı en sevilen halden anlayan aklı başında ağbilerim ve kardeşlerim birbirin laf yetiştirme yarışında sanki...Duralım ağalar.. Türkiye ye ilk geldiğinde Metallica konseri var deyince iyi bliyorum anne babalar lise öğretmenleri bırak bu işleri oğlum diyodu!! üçüncü konsere 3 ay önce gittim ve inanır mısınız kelli felli göbekli amcalar lise öğretmenleri ve 50 sinde teyzelr oradaydı( Metallica nın geçen 10 yılından alakasız olarak seyirci yaşı lineer değil exponansiyel yani kendi katları şeklinde 20 25 artmış halde idi).....bu bir yumurtlama dönemi arkadaşlarım gel takılalım diyince Jay cutler ileyi ddim göğsümü gere gere yok o kim nediir necidir kimse gık demeden anladı ve saygı gösterdi..bu millet ibo şova gitmeye büyük olay diye bakıyo o yüzden bi kaç gösteriyi gözden çıkarmak en mantıklısı..Ama ianıyorum ben sevmesemde coleman denen o arap gelse bi 400 kişi çıkardı yıllar için de de artacaktır bu sayı...

respect
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen respect » Ekim 13th 2008, 23:09

Bence tanıtım yetersizliği ilgisizliğin başlıca nedeni olmuş. Sonuçta bu spora gönül vermiş herkes bu siteyi bilmeyebilir. En azından tanıtım billboard reklamları ile desteklenmeliydi. Ya da bilet satışı Biletix ya da TicketTurk ile yapılsaydı, etkinlikleri takip edenlerden mutlaka gelenler olurdu. Bilet fiyatlarına gelinece. Jay Cutler için az bile. Bu arada Edip Toçsoy hocam, Jay Cutler'a ne kadar ödeme yaptı merak ediyorum. BGM'ye ödenen para ile birlkte yüklü bir miktar olmalı. Malum bu ödemeler bilet satışları ile karşılanamamıştır. Geceye gelmeyenler çooook şey kaybetti. Artık rüyalarında görürler. Bu arada işimiz vardı, çalışıyoruz gibilerinden bahanelerde komik. 3 ay öncesinden organizasyon belliydi. İzin alınır hasta olunur vs... Edip ve Kağan hocamın umarım moralleri düzelmiştir. Sonuçta bu ilk deneyimdi. Eksikliklerden ders çıkarmak gerekir. Son olarak Jay bizim için saat 24'e kadar imza ve fotorfa çektirmek için bekledi. Salonda malum 250 kadar kişi vardı. Ya salon dolu olsaydı. Ne kadar bekleyecektik? Neyse tekrar emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim. Bu tür organizasyonların devamı dileğiyle.

markus
Yeni Üye
Yeni Üye

jay cutler

Mesajgönderen markus » Ekim 13th 2008, 23:52

Selam bende ilginin yetersizliğinden şikayetçiyim.Sonucta jaye o para az bile değerdi böyle adamlar bidaha gelmez izleme sansınız da olmaz paranın cokluğundan şikayet eden arkadslar var ama her zaman olan bir sey değil bu 1 kere vericeksiniz müthiş bir sovdu mehmet yıldırımda öle cok sempatiklerdi.Çok şey kacırdınız ben ilginin cok daha fazla olucanı kalabalık olucağını hatta bilet bulmakta zorlanıcağımı sanmıstım nedeni ise,siteden forumları takip ediyordum ve büyük bir kalabalık işte şöle süper böle süper kacırmayız fln dediler ama fossssssss cıktılar.Sölenen bahaneler gercekten cok komik neyse geçmiş olsun biz gelenler cok mutlu olduk fotoğraf cektirdik ve cd alma resim imzalatma sansımızda oldu bizler için cok güzeldi dediğim gibi arkadan konusmasaydınız da gelseydiniz.

kaan armagan
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen kaan armagan » Ekim 14th 2008, 00:01

Arkadaslar burda, ozellikle bu baslıkta en son ıhtıyac olunan sey gereksız yere tartısmak..

Bu buyuk ve ilk olma ozellıgını tasıyan organızasyon en iyi şekilde gerceklestırıldı..

Organizasyonda emeği gecen herkesın 'alnı acık başı her zaman dik'..

Gelen herkes ne kadar guzel ve unutulmaz anlar yasadıgının farkında.. En azından en başta ben..

Gelmeyenler, gelemeyenler vs.. için de konusmaya gerek yok..

İlk ve son kez bişiler yazıcam.. Burda vucutcu.com un warlıgından berı bu tip şeyler istenıyor.. Ki olabılecegının en buyugu yapıldı ve en iyisi getirildi..

Gelen geldi bu sporla ilgili hayatının en guzel anlarını yaşadı.. gelmeyen de kendi kaybetti.. kimse bahanelerın arkasına saklanmasın burdan kımse kımseye bısıler ispat etmek zorunda diil.. biletler pahalıymıs reklam eksıkmıs vs.. faso fiso bunlar maalesef.. bişileri bilmeden konusmak kolay..

1 kutu supplemente verdıgınız parayla , belki bir daha yaşayamıyacagınız bi zevk, haz ve gorsel bı şölen yasardınız..

Reklamı az oldu dediğiniz organizasyondan , bu ulkede, bu camıadakı herkesın haberı vardı..

Bunları uzatmaya da gerek yok.. Kimse hıcbırseyı uzerıne alınmasın gereksız tartısmalar yaratmasın lutfen..

Tesekkurler vucutcu.com......

sadık
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen sadık » Ekim 14th 2008, 11:02

öncelikle böyle bir organizasyon yapıp jay cutlerı türkiyeye getirdiği için sn. edip toçsoya teşekkür edrerim...kendisi ile bi,rkaç gündür beraberiz süper bir kişilik super bir insan keşke her bu sporu yapan onun kadar bu spora hizmet edebilse..ailesi çoçuklarıyla gelmişti eşi ceyda ve kendisi inanılmaz çabaladılar gözlerimle şahit oldum...kendilerine bu organizasyon için binlerce teşekkür ediyorum ve çorbada benim de biraz tuzum olduğu için çok mutluyum ...kendisine de söyledim her zaman elimden geldiği tüm imkanlarla yanındayım....4 gün jay cutlerla beraberdik süper bir sporcu süper bir kişilik inanın keşke hepiniz bizim gibi yakından tanıma imkanı bulsaydınız..inanılmaz mütavazi ve çok iyi bir sporcu...şova Gelemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdılar bu imkan bir daha ellerine ne yazıkki geçmiycek hepinizin o ihtişamı yakından görmenizi isterdim onu görmek isteyen las vegasa gidip olimpia yı 50 mt uzaktan izlemek zorunda burda yanımızdaydı oturduğunuz koltuğun yanında ve bu fırsatı teptiniz... arkadaşlar görmek ve yaşamak lazım ben çok profi gördüm ama böylesini yakından formda ve zirvedeyken ilk defa gördüm ve yaşadım çok ama çok mutluyum bu spora bakış açım ve yaklaşımım değişti...inşallah elinize bir imkan geçerde sizlerde yaşarsınız....

“Jay Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir