Jay Cutler Türkiye Seminer & Poz Show

Turkey Meets Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show

Moderatör: murat tahan

ne0
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ne0 » Ekim 14th 2008, 13:23

bende şahsım adına olsun burada defalarca teşekkürlerimi yazdım bu organizasyon için ve forumda bulunduğum süre içerisinde kimseyle polemiğe girmemek için 1 yıldır kelimelerimi seçerek yazıyorum bi tane densiz çıkıp uyarmama rağmen ukalalık yaparak foruma olan ilgilimi gereksiz istatistikler diyerek kendi gidebildi diye gitmeyen herkese ahkam kesmeye hakkı olduğunu zannederk alaycı bir üslupla konuştuğu için bende mutlaka madur olan birileri vardır bu kadarda kötümser konuşulmasın diye ısrar ettim amacımız burada sporun güzelliklerini ve bildiğimiz birşeyleri öğrenmek isteyen arkadşlarımızla paylaşmaktı 10000 kişilik forum niye bu kadar ilgisiz gibi forumdaki insanları hatta bu forumu gözden düşürmeye çalıştığı için buna mecbur kaldım bundan dolayı herkesten özür diliyorum artık böylelerine cevap dahi vermeyeceğim

mmmavci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mmmavci » Ekim 14th 2008, 16:18

ne0 yazdı:bende şahsım adına olsun burada defalarca teşekkürlerimi yazdım bu organizasyon için ve forumda bulunduğum süre içerisinde kimseyle polemiğe girmemek için 1 yıldır kelimelerimi seçerek yazıyorum bi tane densiz çıkıp uyarmama rağmen ukalalık yaparak foruma olan ilgilimi gereksiz istatistikler diyerek kendi gidebildi diye gitmeyen herkese ahkam kesmeye hakkı olduğunu zannederk alaycı bir üslupla konuştuğu için bende mutlaka madur olan birileri vardır bu kadarda kötümser konuşulmasın diye ısrar ettim amacımız burada sporun güzelliklerini ve bildiğimiz birşeyleri öğrenmek isteyen arkadşlarımızla paylaşmaktı 10000 kişilik forum niye bu kadar ilgisiz gibi forumdaki insanları hatta bu forumu gözden düşürmeye çalıştığı için buna mecbur kaldım bundan dolayı herkesten özür diliyorum artık böylelerine cevap dahi vermeyeceğim

bak ben kendı dusuncelerımi gayet net bi sekilde ıfade ettım uslubum sert olabılır alaycı gelebilir sana hosuna gitmeyebılır katılmayabilirsin ,üstüne alıp bana cevapta verebilirsin burdan tartısabiliriz ama ben asla kimsenin sahsına bir hakarette bulunmadım o yuzden ''densiz'' , ''ukala'' gıbi nitelemelerini kendine sakla burayı mahalle kavgası formatına sokma...kötü söz sahibinindir...jay cutler'ı kacırdıgın ıcın catlıyosun anladımda bu kadar belli etme artık üstüne bir bardak su iç!!!

sybertecno
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen sybertecno » Ekim 14th 2008, 17:15

millet fotoğraf çekecez diye birbirini yedi orda valla:D fotoğraf çekmekten jay i alkışlayamadık be. aklıma geldikçe böle bi organizasayona katıldığım için ne kadar şanslı olduğumu düşünüyorum. önümüzdeki senede tüm sporcuları getirelim hatta mr olympiyayı türkiyede yapalım hehe :D

!BaTu!
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen !BaTu! » Ocak 30th 2009, 03:27

Adam Süper birsey :)

aZiM
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen aZiM » Şubat 15th 2009, 15:37

Videoyu İzledim Süper Emeği Geçenlerin Eline Sağlık.

Fatihcakin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Fatihcakin » Nisan 17th 2009, 08:31

abi bu adam sokağa nasıl cıkıo bide hadi onu bırak
yüzmeye hiç gitmıyo mu one öle onu 10metre uzaktan görsem 10 km
kaçarım :D

frostb1ten
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen frostb1ten » Nisan 19th 2009, 18:58

sanmayın kı jay cutler hep body yapıyor :Dyuzme basketbol merdıven ıdmanları kafasına ne eserse.........

“Jay Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir