SİMETRİ KRALLARI

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Mayıs 4th 2012, 07:41

Aynen bende.

boksör00
BANLANDI

Mesajgönderen boksör00 » Mayıs 17th 2012, 21:19

Yüksel Bayram yazdı:
Juniorarnold yazdı:
Yüksel Bayram yazdı:benim oğlan vg ye başladı ona örnek yarışmacıları göstermek istiyorum..

Benim böyle babam olacak sirtim yere gelmez :)

teşekkürler junior :) sert, katı kuralcı baba-oğul ilişkisiyle büyüdüm..ve hep bir oğlum olursa onunla arkadaş olmak hayalimdi..çok şükür Rabbim nasip etti..valla tüm babalara tavsiye ederim..çok büyük bir mutluluk beraber antreman yapmak...ha bu arada 3 çocuk babasıyım 17 yaşında büyük oğlum,16 kızım ve 7 küçük oğlum :)

çok iyi bir babasınız.benim babam benle antrenman yapsa ohoo şimdiye boksör olmuştum.zaten boksa neden bu kadar geç başladım ki şimdi pişman oldum pişman 8 e gidiyorum taa 6. sınıfta ilgim vardı boksa karşı ama bir türlü salona gidip antrenman yapmak nasip olmadı.hep salonda antrenman yapmanın hayalleriyle geçti günlerim evde antrenman yapardım güya babam bandaj almıştı onları sarmak bile büyük bir zevk heyecan veriyordu.bugün geçmişi düşünüyorum ve çok ilerlediğimi görüyorum geçmişe inat çalışıyorum gerçekten çok istekli başladım boksa umarım bu istek suratımda patlayan yumruklara rağmen devam eder edecek sonsuza dek.çuvalın içine bez parçalı koyardım annemde yardım ederdi kapıya asardım bilinçsiz bir şekilde sallardım yumruklarımı gerçekten istekliydim hala istekliyim.

Türkiye de sporculara yeterince destek yok elimden tutan olsa iyi bir antrenör beni çalıştırsa bıkmadan çalışırım başarana kadar.seneye şampiyonaya katılmayı düşünüyorum şimdiden planlarını yapıyorum :) umarım iyi bir derece yaparım ve birazda olsa destek olan çıkar gerçi kulübüm iyi ama yinede destek yok işte futboldan başka bir spor yok ülkemizde ne yazık ki.ben benim gibi istekli olan şampiyonluk hayalleriyle yanıp tutuşanların destek olmaması nedeniyle vazgeçmesini istemem.

ama tüm bunlara rağmen yinede eski boksörlere göre özellikle Muhammed Ali ye göre çok daha şanslıyım çünkü malzeme sıkıntım yok hiç bir sıkıntım yok.ne olursa olsun şampiyonluk yolunda ilerlemeye devam yılmak yok.insan kaybedince değil vazgeçince yenilir.

neyse bunları neden burada anlatıyorum ki yine karşı çıkanlar olacak.olsun içimdekileri sanal ortamdada olsa paylaşmak güzel

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mayıs 17th 2012, 21:41

Way beee...

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Mayıs 17th 2012, 22:37

Allah bağışlasın abi.
Yüksel Bayram yazdı:
Juniorarnold yazdı:
Yüksel Bayram yazdı:benim oğlan vg ye başladı ona örnek yarışmacıları göstermek istiyorum..

teşekkürler junior :) sert, katı kuralcı baba-oğul ilişkisiyle büyüdüm..ve hep bir oğlum olursa onunla arkadaş olmak hayalimdi..çok şükür Rabbim nasip etti..valla tüm babalara tavsiye ederim..çok büyük bir mutluluk beraber antreman yapmak...ha bu arada 3 çocuk babasıyım 17 yaşında büyük oğlum,16 kızım ve 7 küçük oğlum :)

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Mayıs 18th 2012, 06:27

matijevic yazdı:Allah bağışlasın abi.
Yüksel Bayram yazdı:
Juniorarnold yazdı:

Amin cümlemizinkini :)

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Haziran 1st 2012, 15:08

yResim

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Haziran 1st 2012, 16:33

Flex inanılmaz bir adam dvdsi mevcut elimde izlemesi bile keyif veriyor.

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Haziran 1st 2012, 19:44

Yalnız Flex'in synthol'ü etkin bir şekilde kullandığını okumuştum bir yerde.
Omuzlarda, bicepste, tricepste ve kalflarında.
Hem müsabık dinemi fotolarından ve videolarından hemde özellikle yarışmalardan çekilip ufalmasıyla birlikte yeni fotoğraflarında belli oluyor o bölgeler ufalmamış ve orantısız durmakta.

Birde az önce bodybuilding.com'da ve başka bir kaç sitede okuduğuma göre esciline denilen synthol benzeri maddeyi kullanmış, yani synthol değilmiş ama aynı işlevi gören başka birşey.

http://www.youtube.com/watch?v=vDcveenJMeU

Ama şu var ki; Ronnie Coleman, Kevin Levrone, Flex Wheler, Nasser El Sonbaty, Shawn Ray, Lee Priest, Markus Rühl gibi şu an bir çoğumuzun adını ezbere bildiği efsanelerin yarıştığı efsane 98 ve 99 olimpialarında 2. olmuş ve büyüklüğünü kanıtlamıştır bana göre.

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Haziran 4th 2012, 06:46

matijevic yazdı:Flex inanılmaz bir adam dvdsi mevcut elimde izlemesi bile keyif veriyor.

Yiğit bizle paylaşssanda bizde izlesek :) yahut nerden indirebilirim..?

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Haziran 4th 2012, 07:14

Şu videoları paylaşalım arkadaşlar bizler de arşivlerimize ekleyelim.

“IFBB Pro Bodybuilders” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir