MAHMUT IRMAK - TOLGA MURAT BALIKÇI Yardim Istiyorlar

Turkiyede yapilan yarislar ve vucutcularimizin videolari.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Şubat 22nd 2013, 19:42

Edip Toçsoy yazdı:
Bir tek acik acik ilacda lazim eczaneler odasi birligine duyurulur dememisler. Bu niyetle sporcu olan bayragimi yukarlara cikartanlar varsa benim bayragimi birakin kendi yerinde sanli sanli dalgalansin uzak durun

Edip abi harikasın :)

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Şubat 23rd 2013, 01:30

Aslında Mahmut IRMAK sponsorlarla bu işi daha rahat icra edebilir,hem çok başarılı,çok iyi bi yüze sahip,fakat bağlantıları veya ikili ilişkileri zayıf ve yetersiz gibi.
3 kere dünya şampiyonu oldu ıfbb de,yakaladığı başarının 10 da birini bulamayanlar yerli spor dergilerinde kapak olurken,kendilerine sponsor bulurken,IRMAK biraz geride kalıyor gibi..

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 23rd 2013, 07:53

mahmutun fizigi bu spora yatkinligi basarilari tartisilmaz ama sanirim diger konularda biraz dikkatli olmasi lazim mahmut 40 yaslarinda artik bir kac yil daha bu isi goturebilir zaten zirve yapti vucudu kendi kilosundada su anda tartismasiz en iyiler arasinda, murat bardakci icinse diyebilecegim kendide hep ayni kelami ediyor "gidene uzulmeyin var olani guclendirin" bu acidan bakip yaptiklari gurur verici ve bir basari hikayesi ama ustteki video bana murat icin baska degisik garip seylerde anlatiyor karar sizin.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 23rd 2013, 12:22

Benim açıkçası yukarıdaki videoyu izledikten sonra bu iki sporcuya karşı bakış açım değişti.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 23rd 2013, 13:08

bizim millet böyle sokakta kamera görseler hali vakti yerinde olsa bile zamlardan hayatın zorluklarından hep negatif konuşup durur...
mahmut ve murat ında yaptığı bu aslında pek bir dertleri yok...
ben bir amaç uğruna borç altına giriyorsam herşeyi göz önüne almış olmam gerek..
önce cefa sonra sefa...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 23rd 2013, 13:09

birde yanında erkekçenin delikanlı sunucusu verdimi ara gazı kimseyi tutamazsınız konuşur eser gürler.... :)

“Türk Vücutçu ların videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir