site hakkında

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

sporlamutluyum
Yeni Üye
Yeni Üye

site hakkında

Mesajgönderen sporlamutluyum » Kasım 11th 2013, 11:26

değerli dostlar herkese merhaba,
seneler önce bu foruma her gün giriyordum.
şimdi yeniden üyelik aldım ve haddimi aşmadan gözlem olarak paylaşmak istiyorum... site tabiki reklam alacak ama reklam geliri getirmeyen o kadar fazla görsel var ki insan aradığı linki bulmak için dakikalarca aramak zorunda kalıyorum. takdir site yöneticilerinde elbette ama bu değerli siteyi bilgilere daha kolay ulaşılır hale getirseniz minnettar oluruz. saygılar.....

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 12th 2013, 09:49

selam

öncelikle eleştirin gayet yerinde ve bu konu hakkında çalışmalar başladı öncelikle site bölümü komple yeniden yapılandırılıyor orası belli bir düzene girdikten sonra forumda aynı şekilde elden geçirilecek.

www.vucutcu.com kısmı belli bir düzende ve çok güncel tutulacak hatta anı anına diyebilirim rahatlıkla ve vücut geliştirme tarihinden günümüze eksiksiz bir kaynak oluyor.

Forum kısmı ise ciddi bir düzenlemeye ihtiyaç duyuyor ancak sırayla bunların hepsinin farkındayım ve hızlıca çalışmalar sürüyor.

sporlamutluyum
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sporlamutluyum » Kasım 12th 2013, 18:24

olumlu bulduğunuz için teşekkürler...
Mr olimpia ve diğer yarışmalar hakkında çok fazla büyüklükte görseller var çok rahatsızlık verici... bence kaldırın gitsin :)
teşekkürler...selamlar....

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir