VİP Üyelik ve Beyaz nickname yeni düzenleme

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Eylül 29th 2012, 16:21

Hayırlı olsun Yüksel abi. Altını en çok hak eden sensin.Altın üyelik alanların artması dileğiyle :)

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Eylül 29th 2012, 21:46

teşekkür ederim Muhammet :) herkes için bu sitede vakit geçirmenin bir anlamı vardır mutlaka.. benim için bir terapi niteliğinde evim gibi oldu burası birçok dost edinme bilgi paylaşma insanlara yardımcı olmak ve en önemlisi keyif almak..bu tür farkllı uygulamalar siteye gönül vermiş eski misafir üyelerimiz için de bir motivasyon olacaktır..yeniliklerin sürmesini bekliyoruz...

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Eylül 29th 2012, 21:52

Peki bu yeni uyelikte herhangi bir yetki olacak mi? Yoksa sadece isim renk farkimi olacak.
Saygilar.

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Eylül 29th 2012, 21:57

Edip bey ayrıcalık ve özel haklara sahip bir üyelik düşündüğünü yazmıştı ..Beklentimiz de bu yönde ufak tefek yetkiler sanırım düşünülüyor..

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Eylül 30th 2012, 13:48

Gerekli bir uygulamaydı, ve uygulama zamanı gelmişti. Edip Toçsoy forumda ne kadar dolaşırsa forum o kadar keyifleniyor zaten.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 30th 2012, 20:46

VIP GOLD UYELIK icin belli bir mesaj sayisi aramiyoruz daha cok bu rutbeyi forumda cok eski olan uyelerimize ve faydali foruma keyif katan uyelerimize veriyoruz.

yeni bir gold vip banner hazirlanicak bu uyelerimize ve bir kac da ayricalik dusunuyorum zamanla tam halini alicaktir hepinize iyi forumlar.

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Eylül 30th 2012, 21:34

Grafik ve tasarim knusunda yardimci olabilirim. Zamanim oldugu müddetce destek olmak isterim. Her türlü site tasarimi banner avatar konusunda arkanizdayim edip bey. Söylemeniz yeterli.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 4th 2012, 14:54

Göksel Demircan yazdı:Grafik ve tasarim knusunda yardimci olabilirim. Zamanim oldugu müddetce destek olmak isterim. Her türlü site tasarimi banner avatar konusunda arkanizdayim edip bey. Söylemeniz yeterli.

GOKSEL guzel bir teklif tarkan691@hotmail.com msn adresimi eklersen goruselim ...

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Mart 4th 2013, 16:39

Edip Toçsoy yazdı:VIP GOLD UYELIK icin belli bir mesaj sayisi aramiyoruz daha cok bu rutbeyi forumda cok eski olan uyelerimize ve faydali foruma keyif katan uyelerimize veriyoruz.

yeni bir gold vip banner hazirlanicak bu uyelerimize ve bir kac da ayricalik dusunuyorum zamanla tam halini alicaktir hepinize iyi forumlar.

Edip bey, Vip Gold üyelik iptal mi edildi?

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 5th 2013, 06:37

evet vip gold kapadik oyle bir uyelik yok artik onun yerine ozel uyelik acicaz(adi gene vip gold da olabilir karar verilmedi henuz) bu uyelik sisteminin bazi sartlari olucak ornek olarak facebook dan onayli olucak kisi bilindik olucak bir nevi o nickin altindaki gercek ismide olsa olmasada yonetim olarak kim oldugu kesin bilinen uyelikler olucak onlara ozel herkese kapali bir bolumde acilacak tam detaylar icin calisiyorum yakinda acikliycam detaylarini.
En son Vucutor3 tarafından Mart 5th 2013, 06:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir