Vucutcu.coM bildirge.....

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Vucutcu.coM bildirge.....

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 25th 2005, 07:05

Selam

Öncelikle bütün vücut geliştirme camiasi için sitemizin hayırlı olması dilekleriyle.

Vucutcu.com sitesi yayın hayatına başladığı süre içerisinde sizlerin yoğun ilgisini görmüş ve bu alanda vücut geliştirme federasyonunun bile bir sitesi olmadığı ortamda siz vücut geliştirme tutkunlarıyla buluşmayı amaçlamıştır.Eski tasarımdan yeni tasarıma geçiş sürecim benim çabalarım sonucu adeta doğum öncesi ağrılarda olduğu gibi site son halini almıştır umuyorum ki ülkemiz şartlarında bu sporu sevdirmek geniş kitlelere bu sporu tanıtmak ve bu spora gönül vermiş sizlerin bir nevi yuvası olma amacına ulaşmasıdır.Bu siteyi yapmamdaki tek gaye de budur...

Ülkemizde bu sporun yanlışlıklar silsilesi içinde uygulandığı ne yazık ki bir gerçektir steroidlerin bu sporda sömürülmesi bunun en etkin örneğidir vucutcu.com steroidler (anabolizanlar) konusundaki hassasiyetini yeni tasarımıyla sizlere sunduğu sitede de devam ettirecektir.

Vücut geliştirme sporunun bütün sporların babası olduğunu bizler kabul etmekteyiz gelişmemiş ve ağırlık çalışması yapılmayan alt yapısı oluşturulmadan hiçbir sporda başarının gelmeyeceği gerçeğini kabul ediyoruz bu nedenledir ki genç sporcularımızı ve de bu sporda yanlışlıklar silsilesine gömülmüş arkadaşlara yardımı amaç ediniyoruz.

Federasyonumuzun bir çok diğer federasyonlar gibi sömürüldüğüne gerçek amacına hizmetten uzak kaldığı gerçeği ne yazık ki geçmiş dönemlerde bu sporun kotu anılması yolsuzluklarla bağdaşmasına neden olmuştur yeni yönetimin Ahmet Okumuş başkanlığında eski hastalıklarından kurtulması dileğindeyim.

Kendi sporcularımıza verilmeyen değer hepimizin yarasıdır bu konuda da sitemiz kendi imkanlarıyla bu spora emek vermiş Türk sporcuları sizlere tanıtmak amacındayız o yüzdendir ki galeri bölümümüz tamamen Türk sporculardan oluşmuştur sizler zaten yabancı sporcuları kendi sitelerinden takip ediyor ve resimlerine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz ancak Türk vücutçular için ayni şeyi söylemek ne yazık ki imkansız Türk vücutçuların resimlerine ve bilgilerine ulaşmak net ortamında samanlıkta iğne aramak gibi bu nedenledir ki vucutcu.com sizlere Türk vücutçular tarihinde iz bırakmış ve bırakmaya devam eden sporcuları tanıtmayı desteklemeyi amaçlamıştır , bu konuda sitemizin bünyesinde hiçbir yerde daha önce görmediğiniz resimlere ve bilgilere ulaşabileceksiniz.

Amatör olarak bu sporla uğraşanları da unutmadık onlar için de kendi resimlerini yollayabileceği bölümler oluşturduk burada kendilerini tanıtmaları için birer şans tanıdık.

Vücut geliştirme sporunda branş olarak bilgilerine güvenen herkese kapımız açıktır forum bölümün de oluşturacağımız bir makale bölümünde kendi yazılarınız ve ya kaynaklardan yaptığınız çeviri ve derlemeler sitenin içine sizlerin isimleri altında yayınlanması ile bu spora katkı yapmanızda amaçlarımız doğrultusundadır.

Vücut Geliştirme sporunu branş olarak seçmiş ve ya alt dallarında profesyonel olarak çalışan ve birikimleri olan arkadaşlarımız gene sitemiz vasıtasıyla kendilerinin araştırma ve bilgilerini sizlerle buluşturmasını tam olarak destekliyoruz ve bu konuda yapılan hiç bir ciddi başvuru geri çevrilmeyecektir.

Evet bizler vücut geliştirme sporunun tam kalbindeniz bu sporun özüyle ilgileniyoruz ve bizim gibi düşünen sizlerle bir köprü kurmak amacındayız.

Vucutcu.com sitesi tum vucut gelistirme ailesi icin hayirli olsun.....

Edip Toçsoy

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir