YONETIMIN BILGISINE;

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

YONETIMIN BILGISINE;

Mesajgönderen Animalize » Temmuz 20th 2011, 18:06

Arkadaslar bu forma 2008 yilinda uye oldum.Bu 3 sene zarfinda duzenli bir sekilde konulari ve formu takip etmekteyim.Simdiye kadar konu basligim 3u gecmez.Gerekmedikce yorum yapmam ve cevap vermem,bilen bilir.Ama bu son 4-5 ay icerisinde,sizinde bilginiz dahilinde forumda bir karmasalik ve duzensizlik soz konusu.Ben burda kimseyi suclamak istemiyorum.Edip Bey ve ekibi bu konuda gecerli mazeretlerini sunmus bulunmaktadirlar.Ama bu yillardir tiryakisi oldugumuz forumu goz gore gore yitirmek anlamina gelmemeli.Sitede ne eskisi kadar musabik ne de bu spora gonul vermis insanlar kaldi.Hepsi de birer birer formudan uzaklastilar.Sorunun ne oldugunu eski uye arkadaslarim az cok biliyorlar zaten.Bunlari gundeme getirmek degil amacim ama artik birseyleri duzeltmenin zamani gelmedi mi?...
Akli basinda,forma uzun zamanlarini verebilecek ve takip edebilecek moderatorlerin atanmasini bekliyorum artik.Acikcasi MURAT VATANDAS disinda bir moderatorun formla cok alakasi kaldigini dusunmuyorum.Ve kendi adima bu isi uslenebilecegime inaniyorum.Bu konuyu sadece kendi adima acmis degilim.Formumuza gonul veren ve benim gibi dusunen,gercekten vakit ayirabilecegine inanan arkadaslarim da konuya dahil olabilirler,dusuncelerini paylasabilirler.Yonetimizden en azindan bu konuda bir yardim bekliyorum..Tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Temmuz 20th 2011, 20:36

animalize'ı destekliyorum.

köylümahzun
VIP
VIP

Mesajgönderen köylümahzun » Temmuz 20th 2011, 20:50

Enime genişlemek istiyorum diye bir konu açmış birisi :/

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Temmuz 20th 2011, 20:56

Arkadaslar gercekten tahmin ettigim kisiler destek ve cevap yazmaya basladilar.Bu konuyu acarken kaybettigimiz uyeler diye kasdettigim uyelerin formu uzaktan izledigine adim kadar eminim ve sundan da eminim ki onlar da bu konuya destek verecek ve forumu hep birlikte yine eski gunlerdeki gibi kaliteli duruma getirecegiz.(Kalitenin dustugu kanisindayim)

hipno
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen hipno » Temmuz 20th 2011, 22:26

Bencede iyi olur forumun temizliği herkez için iyi olucaktır seni destekliyorum animalize

Kullanıcı avatarı
Alper Tunç
VIP
VIP

Mesajgönderen Alper Tunç » Temmuz 20th 2011, 22:26

adam haklı beyler dağılın

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Temmuz 20th 2011, 22:31

fikir iyide bu konuda muhatap bulabileceğini sanmıyorum animalize kardeş.edip abi arada bir uğruyordu ama bayadır yok ortalarda.murat vatandaşta elini eteğini çekti sanki..serhat vardı ona el çektirildi..gayet iyiydi serhat bence..birçok proje vardı..yenilikler yapılacaktı ..hani nerde o yeniliikller...yokk..olmazda..
kısacası forum sahipsiz..ve bu böyle gider..

Kullanıcı avatarı
Murat Vatandaş
VIP
VIP

Mesajgönderen Murat Vatandaş » Temmuz 20th 2011, 22:41

Aimalize'ı destekliyorum ama üzerimizde ölü toprağı var, kendi adıma kabul ediyorum. Heyecenım pek kalmadı, her gün foruma bakmam gerekirken bir hafta bakmadığım oluyor.
Baksam da benim de yetkilerim ve zamanım kısıtlı, hangi birine yetişeyim? Bana küfrettiklerinde bile boşverdiğim oldu. Burada yazı yazmak da, moderatör olmak da çoğu kişinin karşılıksız yapacağı, aynı zamanda takdir ve ilgi de gören şeyler, isteyen arkadaşları önerelim. Ne çıkarsa artık.

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Temmuz 20th 2011, 22:47

Ilk once destek verenlere tesekkur ederim.Burda hicbir menfaat beklemeden,zaman ayirabilecegime inandigim icin gonullu oldum.Ama onceden de bahsettigim gibi bu sadece benim degil bu foruma gonul verenlerin hareketi olsun.Simdiye kadar yazan arkadaslarim gercekten bu konu icerisinde olmasini istedigim arkadaslar ve bu yuzden cok mutluyum.
@biyologcem kardesime katiliyorum.Serhatin bu forumda yapacak cok isi vardi ama bir sekilde yarim kaldi.Forumu sahipsiz olusuna katiliyorum ama eskiden bole olmayisi ve forumun sahibinin bir sekilde uyelerin oldugunun hissettirilmis oldugu gercegi bana az da olsa umit veriyor ki bu yuzden bu konuyu actim.
Tekrardan bu konuya olan ilginizi gosterdiginiz icin tesekkur ederim arkadaslar.

magicarzouz
VIP
VIP

Mesajgönderen magicarzouz » Temmuz 20th 2011, 22:55

Ben biraz geç kaldım sanırım, sitede uzun zamandır görmediğim türden bir başlık.Alışık değilim böyle içi dolu topiclere..

Umarız Edip Bey bu başlığa birkaç birşey karalar..

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir